Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a töredezett...

Mit kezdjek a töredezett hajammal? Házipraktika segít?

Figyelt kérdés
A hajam festett, de nagyon törik, szinte kezelhetetlen. Igaz vasalom.. de már mindent kipróbáltam, ha esetleg van valami házi praktika, írjatok! Köszönöm!

2013. jan. 3. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon semmi sajnos...

én is 15 éves korom ota vasalom napi szinten a hajam,és havonta festve van..

töredezik,élettelen,és ahogy nő úgy törik..

a házi praktika sem segít ezen,és az 5-10 ezer forintos szerek..hidd el,kipróbáltam sok mindent..

itt csak az olló segít,levágnia töredezett végeket..nem festeni,és nem tenni ki sok hőhatásnak..

én sem tudok leállni a vasalásról,festésről,de én már megbarátkoztam a hajammal,fodrász létemre..:)

2013. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A töredezett rész már nem hozható helyre, le kell vágni. Amíg vasalod mindig fog töredezni, ezt abba kéne hagyni. A Latte hajpakolások nagyon jók, használd balzsam helyett hajmosásoknál, de ez sem segít ha továbbra is vasalod a hajad.
2013. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. jan. 3. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olívaolaj vagy kókuszolaj :) Nekem rengeteget segítettek a hajamon, szép, puha lett és annyira nem látszik a töredezés (nyilván nem tűnt el). Csak a végekre szoktam tenni, hajmosás előtt kb. fél-1 órát hagyom fenn, aztán rendes hajmosás.
2013. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ricinusolaj :) csodákra képes.
2013. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ricinusolaj :) nagyon jót tesz a hajnak :)

gyógyszertárba be lehet szerezni

2013. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. jan. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!