Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, ti a hidegebb hónapokban...

Nők, ti a hidegebb hónapokban a kiszáradt bőr miatt egész testeteket átszoktátok kenni testápolóval?

Figyelt kérdés
lány vagyok, és érzem hogy húzódik a bőröm,de úgy gondolom túlzás lenne az egész testem.

#nők #testápoló #kenés #hidegebb napok
2013. jan. 7. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért van furcsa érzésem megint a kérdés miatt?


te nem melltartós privis zaklató vagy véletlenül?

2013. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kend be, ahol száraz, mit kell ezen problémázni?
2013. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ugye, milyen fura, erőltetett kérdés?
2013. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ki az a melltartós zaklató ? Mit csinált ?
2013. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es, megkérdezte, hogy mi nők, szeretünk-e melltartót viselni, kb. csak ennyi, de aztán priviben képet kért a cicikről és írogatta, hogy mit szeretne rájuk....khm.

Ez a fenti kérdés is olyan, amit egy nő mifenének kérdezne meg a GYK-n ,ellenben élvezkedhet azon, hogy ki hova keni, ha leírják neki. Perverz disznó.

2013. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként érdekes, hogy most is lapít, ha igazi lenne a kérdező lány, akkor már írná, hogy nem is meg stb.
2013. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ugyan már ki az, aki képet küld??
2013. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem küldött senki, ő megelőlegezte, hogy mit csinál, ha kap :D
2013. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akinek száraz az kenje, ennyi. Nekem nem száraz a bőröm sose.
2013. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

istenem,hogy ezen az oldalon semmit sem lehet kérdezni normálisan,mert MINDENKI BELEKÖT VALAKI.

17 éves lány vagyok, ezért írtam külön hogy nő meg lány, mert még ezaz a kor ahol még nem mondanám magam nőnek !

nem is értem mi értelme ennek az egésznek, hogy miért nem lehet normális emberek módjára válaszolni,ha úgy van,ha nem akkor nem írni kérdéshez, mindig b*szogatni kell valamit és cukkolni a másikat

ja és mellesleg megjegyzek annyit : MINDENKI MAGÁBÓL INDUL KI,kedves válaszolók,aztán ezen el lehet gondolkozni

2013. jan. 7. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!