Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20 évesen elkezdtem kopaszodni...

20 évesen elkezdtem kopaszodni. Tudnátok valamilyen frizura tippet adni? Fiú vagyok.

Figyelt kérdés

Takargatni semmiféleképpen nem szeretném, az nem megoldás.

Köszi szépen!



2013. jan. 12. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor rövidre!

Nem tudom, milyen a fejformád. Ha szép, akkor jól fog állni a nagyon rövid vagy akár a kopasz is.

Meg az is kérdés, hogy hol kopaszodsz. Ha nem tetszik ez az egyszerűbb megoldás (azaz letolod hajnyíróval) akkor lehet, hogy érdemes lenne elmenned egy jó fodrászhoz.

2013. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.

Hát, a rövid haj az általában a markáns állúaknak áll jól. Az enyém nemigen az sajnos.

2013. jan. 12. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Babaarcú vagy inkább? Mert nekik is jól áll a rövid, ha hátul és oldalt rövidebb, a tetején meg hosszabb, az nyújtja az arcot. Ezért is kérdeztem, hol kopaszodsz, mert ha fejtetőn, akkor ez se megoldás.
2013. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] Ahol a csávó is mutatja. Azért ennyire talán még nem :) Viszonylag vékony vagyok, a fejem sem túl kerek.
2013. jan. 12. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fent hosszabb, oldalt, hátul rövidebb. De nem csak úgy összecsapva, ehhez jó fodrász kell. Múltkor előttem egy férfinek 2000ért vágták, nagyon jó lett, annyit megér!

Sokan azt hiszik, ha megnöveztik hosszabbra, akkor az megoldás, hát nem!! Az mégjobban csak öregít, ahogy lógnak le a hosszú tincsek a fül mellett, meg elöl ami van haj, az belóg fufrunak :D

Szóval nem nagy probléma ez, ha jól van kezelve.

A rövid sem jó, ahogy a képen is láthatod, ha rövid, akkor már legyen teljesen kopaszra borotválva. De én amit először írtam azt tartom a legjobbnak, főleg a te esetedben.

2013. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!