Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbáltam egy itthoni...

Kipróbáltam egy itthoni hajfestéket, de kevés is volt meg nem is látszik mert kb ugyanaz az árnyalat lett,1 hét után elmehetek a hajammal fodrászhoz?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam hogyha festünk hajat, azután egy pár hónapig semmiképp ne fessünk rá..volt itthon egy hajfestékem azt raktam rá de ez nem is látszik meg kevés is volt, csak más lett a tapintása, szeretnék elmenni fodrászhoz hogy megcsinálja normálisan a jövő hétre..elmehetek hétvégén? nem rossz ez nagyon a hajnak?:)

2013. jan. 22. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem ajánlott ilyen hamar menni mert egy hajfesték sem lesz olyan színű mint kéne, nem fog a festék a festékre. Tehát valószínű hogy a fodrász után sem fog változni semmit a hajszíned.
2013. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán elmehetsz. A károsító hatás miatt nem szokták ajánlani a gyakori festést. Viszont van olyan színváltoztatás, amit egymás utáni vegyszeres kezelések követnek a fodrásznál is. (pl. feketéből más szín, vagy sötét hajból nagyon vil.szőke)

Szép is lenne, ha minden munkafolyamat után egy hónap szünetet kellene tartani! :)

2013. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez kimaradt: a fodrásznak feltétlenül mondd meg, mivel festettél.
2013. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!