Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont tudtok ajanlani...

Chrisy kérdése:

Milyen sampont tudtok ajanlani festet szoke hajra? Hamar zsirosodik de a vegei mindig nagyon szarazak.

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem akarod hogy hamar zsírosodjon, egy hétig kb ne moss hajat, és hozzászokik... nekem is így volt :) végülis én szeretem a head and shoulders sampont :)
2013. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Nyáron nem mostam, csak kéthetente hajat, de ez sem segített... :S Most már ráálltam, hogy heti 2x mosom meg, vasárnap és szerdán, de szombatra már valami borzasztóan néz ki. Ha véletlenül szombaton mégis el kellene menni valahová, hintőport szoktam rászórni, és beledörzsölni. Jól beszívja a zsírosságot, és szőke hajban alig látszik. Én a narancssárga Syoss Repairt használom és a Baba sampon 2in1, mandulásat, és ezek viszonylag beváltak :)
2013. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!