Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fogadjam el, hogy túl...

Hogyan fogadjam el, hogy túl alacsony vagyok? /1,55/

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 21:42
 1/6 anonim válasza:
simán elfogadhatod,alacsonyabbnak jobb lenni,mint magasabbnak,hidd el. egyébként ha lány vagy vedd úgy,hogy így bárki lehet a barátod(magasság szempontból) mert nem leszel tőle 10 fejjel nagyobb;)
2013. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha lány vagy, örülj neki.. én 162 vagyok és azt érzem hogy nem lenne baj ha alacsonyabb lennék... mert imádom a amgassarkúakat és ígx magassarkúval együtt vagyok 170... csak a másik baki hogy ázsiai agyok, ázsiai fiúk meg nem szoktak 190 körül leni.. XD

viccet félretéve, egy ideig én is rohadtul utáltam hogy alacsony voltam, meg felsőben is mindig én voltam a legalacsonyabb, de egy idő után elfogadtam, elkezdtem magassarkúakat hordani és annyira beléjükszerettem hgoy most azt szeretném hogy ne nőjek tovább... XD

2013. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lány/fiú vagy-e, hány éves vagy, stb.
2013. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19/L
2013. jan. 26. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:

hordj magassarkút és függőleges csíkos ruhát az optikailag nyújt

[link]

[link]

itt van pár link innen is leshetsz trükköket

egyébként sok ember örülne ha az lenne a legnagyobb baja,hogy 155 centi

ebbe muszáj beletőrödni mert nem nagyon lehet vele mit kezdeni

2013. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok fiú az alacsony lányokat kedveli.:) Nekem is jobban bejönnek az alacsonyak.163 centi 19/F
2013. jan. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!