Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások utáni hegek ellen...

Pattanások utáni hegek ellen valami?

Figyelt kérdés
Októberben elmentem a bőrgyógyászomhoz, akkor még eléggé pattanásos volt az arcom, felírta a Tetralysal gyógyszer (nembiztos, hogy jól írják) és mellé Lubexyt... Elég jól beváltak, már pattanásom nincs is, viszont tele van az arcom csúnya piros (nem mindenhol piros) hegekkel... Ezekre tudtok valamit? Holnap is megyek hozzá. Lézeres kezelést még nem ajánlja nekem, mert 17 éves vagyok és fiúknál elég változó, hogy kinek mikor múlik el a pattanásos időszak. Tudtok valamiféle hámlasztást vagy valamit?
2013. febr. 4. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj hámlasztó és hidratáló krémeket. Mondjuk egyszerűbb lenne a kozmetikusod megkérdezni.
2013. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*vagyis bőrgyógyászod, mindegy :)
2013. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
holnap majd megkérdezem tőle... lézerest ajánlotta múltkor, de azt még nem akarja...
2013. febr. 4. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen azt értem, de biztos tud valamit ajánlani. Ha nem, akkor meg sajna várnod kell.
2013. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most ne nevess,de a hagyma vagy a citrom. Hazsnaltam a clean and clear mark spot treatment nevu kremjet,ami pattanas utani piros foltokra,hegekre van es ket honap alatt nem hasznalt annyit,amennyit a hagyma 2 het alatt!! En sem hittem benne de mar meguntam a kemiai anyagokat. En mindig csak egy szelet voroshagymat levagok,feszeletelem es bekenem vele a foltokat. Ahol durvabb ott rajtahagyom kb 15 percig. Nem nagyon szoktam leobliteni,csak ha nagyon budos. Jobban hazsnal ha egesz ejjelre fennhagyod es reggel mosod le az arcod tiszta vizzel. Ne kenj ra semmit utana
2013. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 paradicsom31 ***** válasza:
és nem csípte a szemed a hagyma? :D a citrom mennyire hatásos?
2014. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!