Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, Lányok! Meg úgy mindenki...

Fiúk, Lányok! Meg úgy mindenkitől kérdezem, kortól függetlenül! Vörös, Szőke, Barna vagy a Fekete haj jön be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés

Természetesen ha egyik sem, írjátok le kérlek, mi a kedvenc hajszínetek, és ha gondoljátok (nagyon örülnék neki) egy árnyalatról linkeljetek be képet!

Köszönöm :-)



2013. febr. 4. 20:19
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
100%
szőke :)
2013. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Kérlek titeket kort és nemet is írjatok! (ez lemaradt a leírásban)
2013. febr. 4. 20:30
 3/28 anonim ***** válasza:

én nő vagyok,szőke a kedvenc hajszínem de sajnos tönkretette a hajam,meg eredeti barna így folyton sárgult,foltos volt

De amúgy ilyen szőke voltam és imádtam:


[link]


hamvasszőke a kedvencem,sárgás platina nem jön be túl mű.

Most mahagóni barna vagyok,szerintem ez is szép és jobban is áll mint a szőke:

[link]


sorrendem:

szőke

barna

lila,ilyen is voltam imádtam:

[link]

vörös

fekete

21 N

2013. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jó ízlésed van!

Szerintem nagyon szép volt az a szőke, de a barna az nagyon szép és nincs vele annyi gond! :-)

Az a fajta lila viszont nekem nem jött be annyira :-D

2013. febr. 4. 20:34
 5/28 Kata 2000 ***** válasza:

Nekem mindegy, csak Természetes legyen, ne festett. De a színek közül a vörös, a fekete, és szöke, csak NEM tejszínű/fehér szőke

12/L

2013. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pasikon is a szőke a kedvencem, és nekem is az van már 2 hónapja. Igazából az árnyalatot nem tudom megmondani, mert mindenkinek más áll jól. Nekem ilyesmi van: [link] Ilyen sötét szőke. Mert az eredeti hajam barna, és nem akartam hirtelen túl nagy váltást. Lehet, hogy később még kicsit világosabb lesz, de igazából szeretném ha természetes hatású maradna. 17l
2013. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barna a kedvencem, de a párom természetes szőke, rajta az is jól mutat :)
2013. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%

kék

21/F

2013. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 loupsolitaire ***** válasza:
25%
Mindegy, csak ne legyen festve. 22/f
2013. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Utolsó, hogy állapítod meg, hogy egy lánynak festett haja van, ha tök természetesen hat? :D Enyémről se mondja meg senki, hogy festett, mégis az.

Nekem a szőke tetszik a fiúkon legjobban, lányokon meg a barna.

21L

2013. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!