Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves lány vagyok, idén...

15 éves lány vagyok, idén végzek az alapsuliban és nagyon tetszik a raszta, de nemtudom, hogy mi legyen, szerintetek vájak még? Az nem lehet túl nagy gond, hogy már volt szőkítve a hajam, és eléggé roncsolt?

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy nem tudom hogyan állna,de nekem nagyon tetszik a vékony raszta haj.Vagy például ez is nagyon tetszik,ami Shakirának volt,de nem tudom,hogy ez is raszta vagy nem,mert nem tűnik úgy mintha össze lenne bogozva meg sodorva stb. (bocs,ha hülyeséget írtam) [link]

Egyébként anyukámnak nem igazán tetszik,mert szerinte nem lehet ápolni,de vannak ismerőseim akiknek rasztájuk van és abszolút nem büdös,és jól is kezelhető.



2013. febr. 4. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, hogy rasztát mennyire érdemes "tetszik" alapon csináltatni, ugyanis ehhez társul azért egyfajta életérzés is. de erről adjon neked bővebb tájékoztatás az, aki jobban ért hozzá:)
2013. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy ezt 'tetszik' alapon nem lehet,de illene is a stílusomhoz :)
2013. febr. 4. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nekemis probáld ki és külgy képet priviben jól fog állni a férfiak a szőkét sztik F/..
2013. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor csináltass, ha hasonló arcszerkezeted van mint Shakirának, mert ehhez arc kell! Sima ovális fejforma kell hozzá.
2013. febr. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát,nem az a kimondott Shakirás arcom van,de nem is nagyon eltérő tőle.Remélem jó lesz ha megcsináltatom.
2013. febr. 5. 18:52
 6/8 anonim válasza:

Az a kép amit Shakiráról a leírásban linkeltél, az nem igazi raszta.. amúgy arcformádtól függ, hogy jól állna-e..

Énis olyan idős lány vagyok mint te, és raszta hajat akarok, csak még növesztem,és picit később csináltatom meg..:)

2013. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én most vagyok 14 éves és 1 éve csináltattam 3 tincset,azóta megvannak imádom őket,suüleimnek nem tetszenek a tincsek.én azt mondom ha tetszik ls átgondoltad vágj bele.
2014. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dackyy válasza:
nos, ha még aktuális és nem csináltattad még meg, és szívesen megcsinálom :) am, a Shakira frizurát úgy lehet megcsinálni, hogy fogod a tincset és forgatod, meg egy pici tupír bele és hajlakk :)
2014. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!