Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyanok valaszoljanak akiknek...

Olyanok valaszoljanak akiknek 3-4-5 centit nott egy honap alatt a hajuk a ricinusolajtol! Nektek mar az elso honapban ennyit nott?

Figyelt kérdés
Ti mennyi ideig hagyjatok rajta a hajatokon?es elkeveritek vmivel?ha igen akk mivel es milyen aranyban?es torulkozobe csavarjatok a hajatokat vagy szabadon hagyjatok?nem kerek kommenteket arrol h "a ricinustol nem no a hajatok" mert igen is no!

2013. febr. 14. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

legjobb barátnőmnek alapból havi 2cm-t nő a haja, neki a ricinustól havi 4 cm-t nő(már az első hónapban is), sötétbarna az eredeti hajszíne és szőkére festi tehát rendesen le lehet követni a növekedést.

én is használtam, de nekem egy centivel sem nőtt többet mint szokott (1cm/hó). szőke az eredeti hajam.

mindketten hónapokig használtuk,(úgy ahogy elő van írva: heti 2x, fele olivaolaj fele ricinus, 3 óráig a hajon dunsztolva fóliában, törölközőben) neki hatott, nekem nem...

azt figyeltem meg, h akinek a haja sötétbarna vagy barna, annak használ a ricinus!

de az is lehet h genetika függő és csak annak hat akinek alapból is gyorsan nő a haja.

2013. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem nőtt tőle gyorsabban amúgy olívaolajjal, kókuszolajjal és tojással keverve használtam
2013. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Fogjátok már fel, hogy a ricinusolaj az hashajtó, nem nő tőle a haj egyáltalán gyorsabban akkor sem ha te ezt olvastad a neten... ez csak egy olaj, és a fejbőrre nem is lenne szabad használni mert elzárja a pórusokat amíg a fejeden van, így a hajhagymák sem tudnak normálisan működni. Ezért is van hogy hajhullást okoz.
2013. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az elso valaszolonak nagyon koszonom a harmadik meg kapja be mert kerte, h ilyen hozzaszolasokat ne irjatok es egyebkent nekem is nott tole a hajam szoval igenis noveszti!
2013. febr. 14. 20:59
 5/8 A kérdező kommentje:
*kertem
2013. febr. 14. 21:00
 6/8 Mercyy válasza:
100%
nemtudom ki hogy van vele...de én 3 hónapja használom, és már az első hónapban 4cm-t nőtt...nekem nagyon is használ ;) (am meg eredeti csokibarna hajam van...kevés szőke tinccsel.) ;) és én is megtapasztaltam már hogy a barna hajúaknak tényleg jobban hat ;) szóval nem hülyeség stb..;)
2013. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A 3.válaszolónak igaza van. ;)
2013. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bírom azokat a kommenteket h nem nő a haj, már bocs, de te miért értesz hozzá olyan sokat?? hallottad vmi gyökér ismerősödtől, h nem nőtt a haja??? Nos, az én hajam sötét barna, és tegnap előtt kezdtem el, de nagyon nagyon selymes lett tőle a hajam már az első használat után....


Én úgy használom, h 1 tojás sárgáját, és 2,5 evő kanál ricinus olajat rakok bele, össze keverem, és kb 5 másodpercre berakom a mikróba ( egyszer sokáig bent hagytam, és megsült :D, d e ez még régebben volt..) utána vatta korongal felviszem a fejbőrömre, és szépen megcsinálom.A maradékot pedig eloszlatom a hajvégeken, utána pedig a szempillámra is rakok.pont. Tudom, h nem ez volt a kérdés, de muszály volt megosztanom veletek ezt a tényt. Mondom, az első alkalom után már sokkal selymesebb lett a hajam (a ricinus olaj írtó büdös :()

2013. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!