Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Problémas az arcbörom. Pattaná...

Problémas az arcbörom. Pattanásos mindig kivan pirosodva. Milyen alapozokrémet használjak ami gyogyitja is és eltakarja a hibákat?

Figyelt kérdés
Börgyögyasz Acnekolort irt ki mar azt hasznalom egy ideje de nekem nem jön be.Valaki esetleg tudna mast ajanlani?
2013. febr. 18. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na erre a válaszra én is kíváncsi lennék... Ugyan ez a problémám... Márc 12-én megyek bőrgyógyászhoz, másik városban, mint ahova eddig jártam. A régi doki csak annyival illette a dolgot, hogy hát ez normális dolog, lehet hogy zavar, de nem érti, hogy miért akarok a pattanásoktól megszabadulni. Kicsit se akadtam ki.. szerintem 21évesen nem éppen normális...

Én arra jutottam, hogy mivel ápolom a bőröm, és azok a kenőcsök sosem hatottak amit a bőrgyógyász felírt, valami belső ok állhat a probléma mögött... pl allergia vagy ételérzékenység. Így mindenképpen megkérem, hogy utaljon be gasztroenterológushoz... hát ha végre megoldódna ez a probléma...

21/L

2013. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vichy dermablendet próbáld ki :)
2013. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utanna olvasok neten.koszi :)az a baj h ugye mindig kivan pirosodva az arcom es igy nehéz alapozot választani mert ugye amugy világos borom van es hát a nyakam az inkább fehér az arcom meg piros és bármilyen árnyalatu alapozot vettem eddig nem passzolt ossze a nyakam szinevel es eleg termeszetellnes volt....szoval nem tudom h most akk hogy választjak árnyalatot.mert ha a nyakam szinehez nezem az nagyon fehernek nez ki az arcomon,ha viszont az arcomra jo akk meg soetet a nyakamhoz.szal ertitek.
2013. febr. 18. 11:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Vichy Dermablend és a La Roche Posay alapozó jött be.

Ezek szépen eltakarják a pattanásokat. Nagyon fehér bőröm van, de mindkettő jól illeszkedett hozzá. Átlátszó púdert használok fölé.

2013. febr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!