Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen lett a hajam? (Kép)

Milyen lett a hajam? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fenekemig ért a hajam, és hétvégén egy videóból tanulva megigazítottama végeit. Nagyon jó lett! Aztán belejöttem, és mivel már nagyon nehéz volt kezelni a hosszú hajamat, levágtam, szintén videóból tanultam, szerintem nagyon jó lett, frufrut is vágtam, végül csak 40 cm-t vágtam le, de megérte!!!!

VÉLEMÉNYEK?


[link]



2013. febr. 19. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
jobb mint a pulcsid nyugi.xDD
2013. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól sikerült, csak kicsit száraz a hajvéged, ha jól látom. De azon lehet segíteni:)
2013. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kata 2000 ***** válasza:
100%

a mostani hajad: ...

s elképzellek hosszú hajjal...Ez a véleményem: Miért vágtad le?!


Visszatérve az eredeti témához: nekem egy kicsit homályosnak tűnik a kép, valami élesebb nincs?

Amúgy a közeli fodrásznéni is így vág, ő nem annyira profi. Úgyhogy szerintem jó lett.

2013. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézzük, jól vágtad le, nem lehet róla megmondani, hogy nem fodrász volt, úgyhogy ügyes vagy. :) Amúgy meg most tök átlagos lett a frizurád, a hosszú legalább különlegesebb volt.
2013. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!