Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FÉRFIEMBEREK! Titeket zavar,...

FÉRFIEMBEREK! Titeket zavar, ha egy nőnek/lánynak odalent szőrbenövései vannak?

Figyelt kérdés
Jó, nyilván zavar, de katasztrofálisan megöli a dolgot?

2013. febr. 21. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
az mi?
2013. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bővebben?:D
2013. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy nőnek a sunáján sok szőrbenövés van (nem tud a felszínre jutni a szőr, de nő tovább, a végén olyan lesz, mint egy pattanás). Zavar-e? Vagy ezek a visszakérdezések azt takarják, hogy a világon egyedül nekem van ilyen jellegű problémám?
2013. febr. 21. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak többségének fogalma sincs róla, hogy mi az a szőrbenövés, vagy a narancsbőr és társai :D
2013. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Uuuh, kösz ^^
2013. febr. 21. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez mindenkinél előfordul, de egy igényes nő nem azon kezd el gondolkodni, h zavarja e a pasikat, hanem azon, h h lehet eltüntetni. Pl. használj bőrradírt, de a szőrtelenítési módoddal is van valami gond, mert ha jól csinálod, nem nagyon fordulna elő ilyen.
2013. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ezt úgy kérdezem, hogy már minden szir-szart, minden krémet, minden hámlasztótkaparótdörzsölőtcsiszolót, otthoniműtést kipróbáltam már. :(
2013. márc. 5. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:

A férfiak tudják, mi az, mert borotválkozás után ugyanez lehet.

Azt tudnám tanácsolni, hogy a növés irányába nyírd, akkor nem lesz teljesen rövid a szőr, és a bőr nem tud ránőni.

2013. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy szadista vagyok, de én így tüntetem el: belefekszem a kádba, jó meleg víz, a bőr egy idő után megpuhul és kapargatni kezdem a dudort. nem tiszta erőből, de nem is simogatom. a szőr előbújik, gond nélkül kiszedem.

egyébként látni rajtad, hogy még nem volt dolgod férfival, mert ők az aktus során pont ezt nem nézik/látják :)

2013. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De volt és ő mondta :"(

Én szadistább vagyok, masszírozós gyékénykesztyűvel szoktam nekiesni. Nagy buli ;) Katasztrófa, mondhatni ezzel vége is az életemnek, körülbelül minden hétre jut egy tök nagy begyulladt dudor a leggyengébb pontomra :(

2013. márc. 18. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!