Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tudom fésülni a feltupírozo...

Ki tudom fésülni a feltupírozott hajat?

Figyelt kérdés
Majdnem fenékis ér a hajam és szeretném feltupírozni scene stílusban.Nagyon kócolódik a hajam, szóval félek h nem nagyon tudnám kifésülni.
2009. szept. 12. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én tegnap tupíroztam,hát...alig tudtam kifésülni,de végülis sikerült,(mondjuk nekem hátközepéig érő hajam van)
2009. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon meg fogsz vele szenvedni... Ne tegyél rá sok hajlakkot, és próbáld meg még szárazon kifésülni. Ha nem megy, mosd meg, törölközővel alaposan itasd fel, tegyél rá egy csomó balzsamot, és próbáld meg még úgy balzsamosan kifésülni. A barátnőm ilyen hosszú haját így oldottuk meg, de azért azt hozzátenném, hogy így is én másfél órát fésülgettem tincsenként a haját.
2009. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha kifésülhető lakkot használsz akkor igen,mondjuk nekem mindegy milyen lakkal van befújva,mindig ki bírom fésülni.
2009. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!