Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajú lányok! Mennyi...

Festett hajú lányok! Mennyi időközönként festhetek újra?

Figyelt kérdés

10 napja festették a hajam. Eddig csak melíroztattam, most néhány árnyalattal világosabbra festették az egészet. Viszont már rendesen látszik, hogy nő le. Elég gyorsan nő a hajam, szóval középen már rendesen 3-4 mm-t le van nőve. Ha összefogom a hajam, nem vészes mert a halántéknál és a többi helyen világosabb a hajam amúgy is, szóval ott nem látszik, viszont, ha ki van engedve, engem már zavar. A kérdésem az lenne, mennyi időközönként lehet hajat festeni úgy, hogy az ne károsodjon? Garnier 100% color festéket használok.

Valamint egy másik kérdés: Mennyire befolyásolja a menstruáció a hajfestést? Hallottam ilyesmiről, hogy a megváltozott hormonszint miatt kevésbé lehet hatásos a festés, és nekem egy nappal a kezdete előtt lett festve, és helyenként nem fogta be úgy a festék a hajam, mint máshol. Lehet, hogy ezért?


2009. szept. 12. 14:23
 1/4 anonim válasza:

A hajfestés maga is károsítja a hajat, én is festettem és nagyon száraz lett a hajam pedig régen selymes volt.(jó minőségű festéket használtam) Most növesztem le. Amúgy én havonta egyszer festettem, barna a hajam és csak árnyalatnyit változtattam rajta úgyhogy nekem nem volt feltűnő a lenövés.

Nem tudom mennyire befolyásolja a menstruáció a hajfestést, de érdemes kicsit zsíros hajjal nekiállni. A frissen mosott hajat nehezebben fogja be a festék.

Nem lehet hogy a melír csíkok miatt nem fogta be rendesen?

2009. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én havonta,vagy csak még később...de ha neked már nő le,akkor szerintem fesd be!:)
2009. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én hajam is gyorsan nő de szigorúan 4 hetente festem bár én sötétbarnáról festem vörösre (pirosas vörös) és nekem a lenövés annyira nem gáz, inkább az h a vörös hamarabb kopik és így a színe is többet fakul mint lenő
2009. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 4 havonta 1szer festem a hajam,amugy gyorsan nő a hajam,de birja a festek.
2015. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!