Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlatok pattanások ellen?

Mit ajánlatok pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Van hat-hét pattanásom, mivel tudnám eltüntetni a lehető leghamarabb?
2009. szept. 12. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Élesztő, fogkrém leszáríthatja.

Kerüld a nagyon zsíros fűszeres kajákat.

2009. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én garnier termékeket használok, s nekem bejön. hetente egyszer radirozd le a bőröd.

Az előttem lévőnek igaza van, az ilyen kaják nem jók, ráadásul a csoki és a mogyoró is segít a patik kialakulásában.

2009. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én élesztőből szoktam pakolást csinálni,nagyon szépen letisztítja a bőrt,élesztőt összemorzsolod vagy pedig szárítottat veszel,a tejet meglangyosítod majd beleteszed az élesztőt összekevered,a tetejére fel fog jönni az élesztő kicsit vársz kb 2percet,csak tiszta bőrre kend fel,előtte tonikkal vagy amit szoktál használni letisztítod.sok sikert!:)
2009. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16:43-as vagyok azt elfelejtettem,hogy ha felkented utána addig kell várni még meg nem szárad a bőrödön,aztán langyos vízzel le kell mosni
2009. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!