Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalt hajfestők! Ha a...

Tapasztalt hajfestők! Ha a festett fekete hajamra rákenek kiszőkítő hajfestéket (Garnier E0-ra gondoltam), akkor mi lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szőke lenni, hanem egy szép vörösesbarna szín a célom. A L'oreal Casting Creme Gloss 634-es árnyalatára (Mézgesztenye) gondoltam. Vajon így sikerül elérni?

2013. márc. 5. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Tarka lesz a hajad. Feketéből nagyon nehezen varázsolsz majd mézgesztenye árnyalatot! Én legalább 1 éve próbálom leszedni a feketét... rengeteg szőkítő és vágatás van már mögöttem, de még mindig tarka a hajam.
2013. márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És ha valami sötétebb, vörösesebb árnyalatot választanék? A szőkítő úgyis vörösesre szedné le a feketét.

2013. márc. 5. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Mindenképp tarka lesz ha csak bolti szőkítővel próbálkozol, ezek gyengék, nem lesz szép, nem lesz egy színű, valami vöröses, narancsos foltos borzalomra lehet számítani.

Ha normális hajat akarsz akkor jó fajta szőkítőpor + 12% oxival szívasd le, és utána fessed a választott színűre. És csak jótanács, vagy betartod vagy nem, de ne ilyen vacak Loreal meg Garniereket vegyél, hanem normális professzionális hajfestéket fodrászkellékesnél, kb minden márkából találsz 634-es árnyalatot.

2013. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi neked is! De félnék leszívatni, az még jobban tönkretenné szerintem, mint egy szőkítő festék.
2013. márc. 8. 06:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Maximálisan osztom a 3-as hozzászóló tanácsát. Bár az első festést (szívatást) fodászra bíznám...majd egy jó tubusos és nem dobozos :) festéket vennék...
2013. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért a fodrászos festékek se tesznek csodát! Én vettem egyszer egy hamvas középbarna Londa professzionális festéket fodrászboltban, és vörös!! lett a barna hajam! Pont azért vettem hamvasat,hogy nehogy vöröses legyen,erre tessék...Erről ennyit.

Szerintem a fekete hajad alig fog megmoccanni egy sima festéktől. Talán egy picit megszivja, a tövét biztosan, de a többi főleg a hajvégek feketések maradnak. A Casting meg csak egy szinező...Inkább növeszd le a hajad,jobban jársz.

2013. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Istenem, mennyi okos ember van itt. Miért olyan nehéz elmenni a fodrászhoz?! Ő a szakember és nem hülye! Fodrász tanácsára vedd meg a professzionális festéket is, ne hasra ütés szerűen, hogy ez jó lesz. S ne hallgassatok az eladókra, mert azok nem fodrászok!A bolti szarokat pedig sürgősen felejtsétek el, mert csak tönkre teszik a hajatokat.
2014. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!