Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok a kallos hajfestéke...

Mondanátok a kallos hajfestékekről véleményt?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül?hányas oxi kell hozzá?azt a hajszínt kapjátok,amit a hajfesték ígér?eddig mindig úgy jártam más festékekkel,hogy az ígértnél kb. 2 árnyalattal sötétebb lett!szeretnék már egy igazi extra hamvas szőkét!alapjáraton nagyon világos hajam van,de amiket eddig kipróbáltam még majdnem inkább sötétített rajta! :( vélemények,tapasztalatok erről a márkáról?
2013. márc. 10. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy menny fodrászhoz.. Régebben itthon festettem a hajam, valami baj mindig volt, pedig nem kallost vettem, hanem L'Orealt, ami 2-3 ezer ft/doboz. És annál sem olyan lett az eredmény, amilyet vártam. A kallos cuccok pedig szerintem elég sz*r minőségűek, nálunk a 100forintosban vannak kallos cuccok. Semmi esetre sem ajánlom. A fodrász tudja, hogy milyen a hajad, milyen festék való rá és szerintem azt is megmondja, hogy jól állna-e. :)
2013. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szőkénél pedig egyáltalán nem mindegy, hogy mit hogyan csinálsz, leéghet a hajad, eltöredezik. Nekem barna hajam van, szőke melírokkal és semmi baja nem lett a szőkétől. :)
2013. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ááá!szőkíteni biztos,hogy nem állok neki itthon!egyszer a vörös hajamat leszívattam...gondolhatod,hogy hogyan nyúlott!többet soha!most csak szeretném,ha egy szép hamvas szőke lenne a hajam..fodrászhoz nem akarok menni,mert hiába csinálja meg ő olyan színűre,utána úgyis én akarom festeni,ugyanis kisbabám van és mellette nem tehetem meg,hogy 3 hetente 3-4 ezer forintért eljárjak fodrászhoz...tehát meg ott lesz a probléma,hogy milyen festéket vegyek,ami nem sötétít hanem világosít a hajamon!
2013. márc. 10. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer kentem a fejemre pont a világos hamvasszőkét de botrányos.

Legutóbb pont a fodrászkellékes csajszival tárgyaltuk hogy mennyire szar egy festék,borzalmas minőség,csak tönkreteszi a hajat.

Amúgy nem szoktam bolti festéket javasolni,de a garnier extra világos hamvasszőkéje gyönyörű színt ad,én rengetegszer festettem azzal a hajamat míg szőke voltam és imádtam!

Előtte átmehetsz rajta kiszőkítő hajfestékkel ha sötétebb a hajad,aztán utána fesd be vele.

De ha már szőke vagy akkor elég a festék.

2013. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Kallos egy professzionális festék, persze olcsóbb kategóriás de ettől még nagyon jó minőségű. Jobb mint a drogériás drága vacakok.

Mivel világos hamvasat akarsz így 9% oxi kéne hozzá legalább, meg a megfelelő szín kiválasztása/kikeverése is fontos, ami a jelenlegi hajszíned árnyalataitól függ.

2013. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló!pont az általad javasolt hajfestéknél lett tele a micsodám,ugyanis a nagyon világosbarna hajamból még majdnem sötétebbet csinált!most a palettenek a szuper hamvas szőkéjét próbáltam,de azzal sem a várt színt kaptam! :( kezdem feladni! :(
2013. márc. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!