Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szürke szemű nőknek hajszín...

Cukikutyus kérdése:

Szürke szemű nőknek hajszín javaslatok?

Figyelt kérdés
Szürke szemem van,és elég nehezen találom meg a megfelelő hajszínt.Ezen kívül eredeti hajszínem sötétszőke,fehér bőrű,szeplős vagyok.Most épp melírozva van a hajam,de kicsit fakónak érzem magam.Valakinek valami ötlet?
2013. márc. 20. 18:44
 1/7 Lilith1994 ***** válasza:
100%

érdekesen nézne ki a vörös hajszínhez :)

(szép lenne szerintem.)


Egyébként a barna színekhez megy leginkább...világos barna mondjuk.

2013. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam. Nagyon természetellenest nem akarok,mert egyszer volt padlizsán színű,jól állt,de a napfényben nagyon mű volt,úgyhogy ezért a barnára gondoltam.Régebben voltam szőke is,de mivel még nyáron is alig tudok lebarnulni,ezért elég furcsán néztem ki :/
2013. márc. 20. 18:55
 3/7 Lilith1994 ***** válasza:

értem..én ki használom a fehérségem...majdnem ilyen fehér vagyok...nem barnulok le soha...csak égek. Én ilyen hajat akarok:

[link]


csak nem tudom hogy érhetném el ...van ötleted?

2013. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh,ez nem rossz,valami hasonló volt nekem évekkel ezelőtt...tulajdonképpen már majdnem mindent kipróbáltam:) Jó,profi módon a mesterfodrászok tudják megcsinálni,de én anno a Kallosból a mixton pirosat használtam,azt már nem tudom,hogy kevertem-e másik színnel,de azt tudom,hogy majdnem ilyen lett az eredmény.
2013. márc. 20. 19:09
 5/7 Lilith1994 ***** válasza:

[link]


nekem ilyesmi csak gyorsan kopik... olcsó hajfesték de eddig jó volt. Nem értem most miért nem.(hosszú hajam van így is két dobozzal kell rá.


Nekem is volt már mindenféle, egyébként ha nem akarsz átlagos hajszínt akkor a kék is megy hozzá. :) (nekem volt, én zöld szemű vagyok)


[link]


ilyen kék volt kb :)

2013. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A Kallosból nem a Glow a legjobb,hanem a tubusos verzió,az nem kopik olyan hamar! Az összerázós festékek nem produkálnak olyan jó eredményt.

Amúgy köszi az ötleteket! :)

2013. márc. 21. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Gesztenyebarna.
2013. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!