Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam szőkítve és festve...

A hajam szőkítve és festve van renszeresen, mégis első mosás után kikopik a festék és a hamvasító sem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van színvédő samponom, hamvasító lila samponom is.

A hajszínem nagyon világos szőke, de a festék kikopik nagyon gyorsan, akár színvédő samponnal mosom, akár nem. Így sárgás lesz, ami ellen a lila sampont használom, de nem segít rajta. Miért van ez? Mit lehetne tenni ellene? Szeretném ha sokáig kitartana a szín, de egyszerűen nem megy.


2013. márc. 23. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha eredetileg barna vagy akkor nem tudsz mit tenni,tudom én is az vagyok és 6 évig voltam szőke.

Annyi hogy festékből is hamvasat vegyél akkor kihúzhatod,de kb 1-2 hét után ugyanúgy sárgul.

Ja meg fél időbe tehát 2 hét után én rászíneztem egy palaszürke színezővel az még úgy jó volt mert csökkentette a sárgaságot a következő festésig.

2013. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, eredetileg barna vagyok.. akkor nincs is esély rá, hogy a sárga teljesen eltűnjön?


Mindig hamvas festéket használok/használ a fodrász, de sajnos az sem bírja.


Tudnál ajánlani valami színezőt, ami eltünteti a sárgaságot? Utolsó esélyem, úgy látszik. Fehérszőkére van festve mindig, de egy mosás és vége.


Már azon gondolkozok, hogy befestetem majd sötétbarnára, mert akkor majd csak színezni kellesz miután a szőke nem fogja ledobni.

2013. márc. 23. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:

hát nagyon egy cipőbe jártunk igen,én is ezért lettem barna mert már untam a folytonos erős festést,színezést,teljesen sprőd lett a hajam és halott:/

Fehérszőke inkább platina mint hamvas ezért is sárgulsz. Ha meg sötétebb szőkére festenéd,a tövedet nem fogná be az a baj.

Én BES hajszínezőjét használom,és használtam is 2 festés között míg szőke voltam fodrászkellékesnél vettem 100 ml plusz oxi elég 2 alkalomra:) 1800 ft oxival tehát 900 ft egy alkalom.

De mióta barna vagyok amúgy,ég és föld a különbség a hajam állapotát illetően,nem bántam meg hogy váltottam hiába imádtam szőke lenni :)

2013. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.. szerintem az lesz, hogy befestetem a hajam a közeljövőben sötétbarnára, mert amíg folyamatosan szőkítve és festve van 4 hetente, nem szeretnék még pluszban beiktatni semmit, szerintem az a kicsi oxi is sokat ártana neki...


Én is szeretek szőke lenni, csak egyre jobban el vagyok keseredve, mert myg nem mosom meg fodrász után szép, de utána...

2013. márc. 23. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat szenvedtem a szőkémmel, mert sosem lett szép hamvas. Nekem is le kell szőkíteni először, utána jön a színező. Érdekes módon most egy ideje nagyon szép. Hogy mitől? Ezt nem is tudom megmondani, szerintem a festések fokozatosan alakították a színt, amíg végre ilyen lett.

Volt egy pár alkalom, amikor 9.11-essel kentem a hajtövemet, mert meguntam a szőkítést. Ettől ott ugyan nem lett hamvas az eredmény, de a hajvég, ahol már szőke voltam, igen, sőt a károsodott vége még be is kékült kicsit. (ezt aztán levágtam hamarosan) Szóval szerintem ez a többszöri 9.11-es, nagyon intenzív hamvas festék kellett hozzá. Felkenve ez egyébként tiszta palaszürke, meg is ijed az ember, hogy milyen sötét lesz, de nem. :) Ja, Indolával festem a hajam.

2013. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is amikor a fodrász felkente a festéket, teljesen szürke lett a hajam, és lemosás után pedig nagyon szép lett. Viszont ezt sem tartotta meg.
2013. márc. 23. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!