Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tengeri sós fürdő elvileg...

A tengeri sós fürdő elvileg jó a bőrnek/szervezetnek. De akkor is jó, ha nem kifejezetten fürdősót rakok bele (ami illatosított, tartósított, stb. ) , hanem natúr konyhai tengeri sót használok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy "konyhai, tengeri só" Csak konyhai só van és tengeri só, melyben gyakran előfordulnak kis kavics szerű szennyeződések...ez tökéletesen megfelel a célnak, körülbelül 1-2 nagy bögre sót rakj bele egy levesszűrőbe és ereszd át rajta a fürdővizet, így nem karcol majd a sok kis kavics...az illatosítgatás, pedíg már csak szőrszálhasogatás, teljesen fölösleges, ha a só jótékony hatására vágyunk és nem az illatra...

Nyugodtan használj, üzemi sót, vagy tengeri sót, csak ne fogyasztási célra árusított sót, mivel az kezelve van minden féle tapadásgátlóval meg ki tudja mivel...

2008. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbáltam úgy megfogalmazni, hogy érthető legyen. ezek szerint nem sikerült teljesen. nyílvánvaló, hogy van a konyhasó, ill. van a tengeri só. azért írtam úgy, ahogy, hogy világos legyen. nem gondoltam, hogy ebbe vki beleköt. az pedig, hogy a dm-es, stb-s fürdősók illatosítottak, kifejezetten hátrány számomra. ezért a kérdés. azért köszönöm.
2008. jún. 12. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:

amugy jó azis. én allergiásvagyok az illatosított szinezett fürdő sókra,és tengeri sót használok:) és az ugyanolyan jo talán még jobbis.amugy legközelebb úgy írd,hogy "natúr konyai vagy tengeri só"igy nem fog senkise kritizálni.

:)

2008. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!