Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

A tengeri sós fürdő elvileg jó a bőrnek/szervezetnek. De akkor is jó, ha nem kifejezetten fürdősót rakok bele (ami illatosított, tartósított, stb. ) , hanem natúr konyhai tengeri sót használok?

2008-06-11 15:52  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Olyan nincs, hogy "konyhai, tengeri só" Csak konyhai só van és tengeri só, melyben gyakran előfordulnak kis kavics szerű szennyeződések...ez tökéletesen megfelel a célnak, körülbelül 1-2 nagy bögre sót rakj bele egy levesszűrőbe és ereszd át rajta a fürdővizet, így nem karcol majd a sok kis kavics...az illatosítgatás, pedíg már csak szőrszálhasogatás, teljesen fölösleges, ha a só jótékony hatására vágyunk és nem az illatra...
Nyugodtan használj, üzemi sót, vagy tengeri sót, csak ne fogyasztási célra árusított sót, mivel az kezelve van minden féle tapadásgátlóval meg ki tudja mivel...

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008-06-12 17:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

próbáltam úgy megfogalmazni, hogy érthető legyen. ezek szerint nem sikerült teljesen. nyílvánvaló, hogy van a konyhasó, ill. van a tengeri só. azért írtam úgy, ahogy, hogy világos legyen. nem gondoltam, hogy ebbe vki beleköt. az pedig, hogy a dm-es, stb-s fürdősók illatosítottak, kifejezetten hátrány számomra. ezért a kérdés. azért köszönöm.

# 2/3Időpont 2008-06-12 19:54 Privát üzenet
amugy jó azis. én allergiásvagyok az illatosított szinezett fürdő sókra,és tengeri sót használok:) és az ugyanolyan jo talán még jobbis.amugy legközelebb úgy írd,hogy "natúr konyai vagy tengeri só"igy nem fog senkise kritizálni.
:)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2008-07-14 11:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Természetes alapanyagú kozmetikumok, szépségápolás, segítenél? (Holt tengeri só, arclemosók, krémek. , részletesen lent)
Holt-tengeri sóról tapasztalatok? Milyen hatása van a bőrre?
Tengeri sóval lehet arcot gőzölni?
A melegvizes fürdő elnyújtja vagy összehúzza inkább a bőrt?
Eldugult orra hatásos a Sterimar? Tengeri sós fürdő mennyire hatásos?
Haználta már valaki a Glory Holt-tengeri bőrfehérítő krémet?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu