Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb pattanások...

Mi a legjobb pattanások ellen? Pórbáltam mrá nagyon sok mindent: Tonicot, bőrradírt, aknemycin, különbőző szappanokat. Házi praktikákat is mint: arcszesz, citromlé, ecet.

Figyelt kérdés
Pórbáltam már nagyon sok mindent: Tonicot, bőrradírt, aknemycint, különböző szappanokat. Házi praktikákat is mint: arcszesz, citromlé, ecet. De semmi nem hozott igazi javulást! Inkább házi praktikákat írhattok nyugodtan más egyebet is am eszetekbe jut és hasznos !

#kenőcs #pattnés #házipraktikum
2013. márc. 31. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én jól meg szoktam mosni az arcom sima vízzel, aztán fél óráig infralámpázom, jót tesz a bőrömnek, vagyis eddig ez a leghatásosabb
2013. márc. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, hallottam olyanról hogy tejbe ásztatottt élesztő az segít?
2013. márc. 31. 13:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha joghurtot teszel a pattanásra, akkor elmúlik a pirosság 8 tényleg, mert próbáltam ) Mézet is rakhatsz az arcodra, az is csökkenti a gyulladását ( Próbáltam és tényleg ) és emelett vitamiokkal látják el az arcot , ha paradicsomot teszel , akkor kigyűlik a pattanás , tehát kitudod nyomni !

Az is fontos , hogy milyen krémet használsz, hiszen a tonik önmagában nem segít !

Én próbáltam olyan , hogy tejbe zselatint tettem és azt kentem az arcomra, de nem sikerült semmi !

Ha a tinik közé " tartotol " akkor az Avonból a Clearskin családot javaslom , nekem nagyon bevált, kimondottan pattanásos, mitesszeres bőrre való !

2013. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. márc. 31. 18:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Barátomnak is nagyon pattanásos az arca. Vagyis csak volt. Mert en nemregiben alhataroztam, hogy kezelesbe veszem. :) hagyomanyos drogerias szereket nem engedte hogy kiprobaljam. Mondvan, o mar regebben minden ilyen vackot probalt de csak tobbet artott. Vettem tefaolajat, es teafaolajos szappant. Arganolajat en hasznalom. Nos a kovetkezot csinalom. A szappanal mosa az arcat. (Meg a hatat, az is pattis) En este letisztitott arcara : Arganolajat a kezebe rakom,(elotte persze kezet mostam) par csepp, es ket csepp teafaolajat hozza, ezt szetkenem az arcan. (az argan olaj azert jo mert a hegeket , piros foltokat , ahol elotte volt a pattanas azt is helyre hozza. De hasznalhatsz szollomag olajat is alapnak, es abbacsepegtetsz teafaolajat. Szerintem a legjobb pattanasra. Neki soha nem volt ilyen tiszta az arca, mint most. ( igaz meg lehetne szebb is, csak neha nem hagyja magat bekenni:)
2013. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Elozoz vagyok. Azt elfelejtettem, ez melle semmit ne kenj az arcodra. Foleg ne kremeket. Az arganolaj tokeletesen hidratal, anelkul hogy kert tenne a borodbe.
2013. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én annyit tudok előzőkhöz hozzá tenni, hogyha kicsit letisztult az arcod, ennek megőrzése érdekében, reggelente egy tál jeges vízbe tedd a fejed, olyan 10 percig, lehet hülyén hangzik,sőt biztos, de én csináltam és nagyon szép volt az arcom és csak ritkán lettem megint patis, persze használtam közbe egy két dolgot:))
2013. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
elözöhöz: azok a dolgok csak pattanást leszárító korrektor volt:)azt is ajánlom, miss sporti:))
2013. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos velem is ugyanez van,rengeteg mindent használtam már,de ami nekem nagyon beválik,az a Mannaszappan.

Minden este és reggel használom,plusz a Micellás víz,ami tisztítja a bőrt,leszedi a szennyeződéseket,amiket a nap folyamán a bőröd beszív.Még nagyon jó ha használsz olyan korrektort,ami leszárítja a pattanásokat,például nekem nagyon beválik a Balea korrektora.:) Ezenkívül még a teafaolaj is nagyon jó dolog a pattanások eltüntetésére.És ha nem érzékeny a bőröd,akkor szalicilsavas alkoholt is használhatsz.:) Ja,és a Manna termékei között még van egy úgynevezett Manna szépítő arckrém,ami zöld,porállagú,és ezt kell vízzel összekeverni,majd felvinni az arcra,körülbelül addig hagyd ott,amíg egy bizonyos mértékig meg nem szárad,ez nálam kb. 10 perc.Ezt viszont csak hetente kétszer szabad használni.Ezenkívül még természetesen a bőrradír is nagyon hasznos tud lenni.:)

De azért azt ne felejtsük el,hogy bőrünknek nem csak ezekre a pattanáseltávolító szerekre van szüksége,hanem hidratálókrémekre is időnként,hogy ne száradjon ki a bőrünk,és szép maradjon! :)

2015. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben undorító volt a bőröm, tele pattanásokkal, semmi nem segített. Aztán elmentem bőrgyógyászhoz, aki felírt rendes gyógyszereket, antibiotikumot, azóta bababőröm van.

Szerintem ne kísérletezz ilyen drogériás kencékkel, nem fognak hatni, ha nagyon csúnya a bőröd. Drága is és felesleges. Majd ha rendbejött az arcod, már kenheted ilyenekkel.

A hideg vizes arcmosásról pedig annyit, hogy minden bőrtípusnak mások az igényei, nem mindenkinek jó a hideg víz.

Ha zsírosodó, vegyes bőröd van, pl alkoholos termékeket ne használj, mivel az alkohol szárítja a bőrt, így a szervezeted még több zsírt fog termelni, hogy ezt egyensúlyozza.

2016. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!