Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajam össze vissza áll! Nem...

Hajam össze vissza áll! Nem vasalhatom! SOS! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Hajamat több éves vasalás tönkretette,eltöredezett,több éve allig nől,vagyis szinte nem nől, most kb a nyakamba van / nyakamig közepéjig ér.. szeretném növeszteni ,és a hajvasalást abba kell hagynom!

De sajnos a hajam alapból nagyon csúnya összevissza áll,itt kifelé kunkorodik, ott befelé nem bírnék igy kimenni az utcára:( pedig muszály lesz!!segítséég!

egy héten egyszer kivasalhatom, az oké, nagyrésze egyenes marad,de a vége rögtön kifelé kunkorodik!!!ami borzasztóan idegesít!!!és csúnyán áll!! mit csináljakk???? mit tegyek h ne áljon kifelé a vége???:(:( 15/L :(:(:(:(:(iskolába kell mennem mindennap,hozzávagyok szokva a vasaláshoz,nagyon nehéz lesz leszokni!szinte lehetetlen! mindennap sírva fogok iskolába menni!:( levágatni nem akarom a hajam!!! mentsetek meg:(


2009. szept. 19. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

_Ha copfba kötnéd segítene esetleg? Vagy próbáld meg göndöríteni.. hajcsavaró??? bár így elég nehéz ötletet adni, mert nem tudom, hogy mi állna neked jól

15/L

2009. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Copfban nem tudod hordani? vagy elcsatolod,hajpánt,ilyesmi,ezeknél nem olyan nagy baj,ha nem úgy áll a vége,ahogy kéne. Ezen kívül használj balzsamot is,és hetente nem árt valami pakolással is kényeztetni a hajadat:) Vagy hajvégápolók,házi pakolások..rengeteg dolog.. amint rendbejön a hajad, simább lesz. Megpróbálhatod az ilyen hajkiegyenesítő samponokat is(én még nem próbáltam,nem tudom,hogy jó-e). Ápold,és keress a neten frizurákat!:) A te hajhosszodhoz nagyon sokfélét válogathatsz,akár csináltathatsz más fazonú hajat,a fodrász biztos tud segíteni,mi lenne az ideális:) sok sikert:)
2009. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Gliss kut Asia straight (sampon, balzsam, hajegyenesítő krém együttesen használva) vált be. Kb. 2 hónap után már sokat javult a hajam tőle, és ez még egyenesít is valamennyire (persze azért amit a reklámba mutatnak túlzás, nem lett olyan egyenes :D).De hogyha a pakolást is használnád, akkor biztos még jobb lenne.
2009. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

jaaaj, bele ne halj, hogy nem vasalhatsz hajat -.-

bocsi, nem akarok kötekedni, de ezt annyira utálom, ha valaki ettől teljesen padlón van....

nekem is össze-vissza áll a hajam ha nem vasalom. de nem vasalom minden nap, hanem csak hetente 1x (nem azért, mert nem engedik, hanem, mert nem akarom tönkretenni!!!)

és mióta használok, gliss kurt, és serical hajpakolást, sokkal jobb a helyzet!

néha, ha van kedvem, és időm csinálok házilag is hajpakolást!

amúgy neked ki nem engedi, hogy vasald??? szüleid?

16/L

2009. szept. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
wax
2009. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!