Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vannak pattanásaim még...

Miért vannak pattanásaim még 40évessen is?

Figyelt kérdés

Kb 18éves korom óta vannak, a hátamon, a fenekem külső felén, és néha az arcomon.

Nem gennyes típusú pattanások ezek, hanem olyan kissebek.

Régen voltam ezzel mindenfelé, az mondták ilyen a bőröm, és majd kinőnöm.

(Hát nem nőttem ki) Persze, próbálkoztam én is sokkmindennel, de pont annyi a pattanásom 40évessen, mint 18évessen volt.

Elnézést, hogy felönt fejjel kérdezősködöm erről, de talán kapok egy okos ötletet.


2009. szept. 19. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárcsak kapnál, esetleg én is alkalmazni tudnám. Szintén folyamatosan vannak pattanásaim, és hogy még utálatosabb legyen, nem felsziniek, hanem mélyen a bőr alattt viszketnek, megőrjitenek. Már mindent megpróbáltam, végül belenyugodtam, hogy egyszerűen ilyen a bőröm, valami miatt igy reagál a szervezetem. És, hogy legyen pont is az i -re mindenre allergiás vagyok!

46/N

2009. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
menjetek bőrgyógyászhoz elvileg segít
2009. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudott segíteni. Kísérletezett tonikokkal, attól csak rosszabb lett.
2009. szept. 19. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem pedig menjetek nődokihoz.Én 28 vagyok és most megint elkezdtem szedni a fog. gátlót.Acne invesa-m van 14 éve +acne vulgaris.Most ösztrogén tartalmú gyógyszert szedek és minden nap kenem az arcom Duac géllel.Amikor kijön 1-2 ragya (az acne inversa-ból) azokat Baneocin kenőccsel kenem.
2009. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!