Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes műhajat csináltatni?

Érdemes műhajat csináltatni?

Figyelt kérdés
Csak néhány hosszú tincset, mert váll alá érő hajam van, és derék-csípőig érőt szeretnék. eléggé vékony szálú és kevés hajam is van, úgyhogy valószínű egy idő után nem nőne tovább, mindig csak max. mellig érő hajam volt. És hogyan kell kezelni? Úgy kell csinálni mintha rendes haj lenne, ugyanúgy mostni sima samponnal meg ilyenek?
2013. ápr. 1. 17:11
 1/2 Andii1 ***** válasza:
azt póthajnak hívják :D van hozzávaló sampon+balzsam :) óvatosabban kell fésülni meg ilyen alap dolgok.. bármi kérdésed van írj üzit ,mert nekem is póthajam van :) és igen érdemes
2013. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen semmi extrát nem igényel ! Nekem 5 éve van több módszert kipróbáltam es a hajam teljesen rendben van , nő alatta rendesen csak sajnos nekem se túl sok .. De amúgy normális Sampon jo ra csak alkoholt ne tartalmazzon ! Valami olajat is vegyél hozza meg vaddisznós sorteskefet . Szakemberrel festetsd ha van lehetőséged ra :) ha van kérdésed írj privit
2013. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!