Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adnátok tippeket hogy hogyan...

Adnátok tippeket hogy hogyan sötétítsem a hajamat természetes dologgal nem festékkel mint pl a kávé?

Figyelt kérdés
Intenzív barnára van festve a hajam,az eredeti színe szürkés szinte mintha kifakította volna a nap(télen is!).Rájöttem hogy nekem inkább a sötétebb árnyalatokban érdemes gondolkodnom....Így házilag gondolom olyan nagyon sötétet nem tudok kihozni,de ami egy kis színt ad neki és nem világosít jól jönne:)

2013. ápr. 3. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Diófalevél tea,zsálya tea,vagy nyers diónak a zöld héját összetörni megfőzni,fekete tea. Ennyit tudok,próbálni még nem próbáltam egyiket se,de tervezem.Persze mindhez idő kell,egy alkalomtól ne várj csodát.
2013. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezeket hogyan kell alkalmazni?Erős teát főzök belőlük aztán hajmosás után felrakom mint pakolás?
2013. ápr. 3. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
henna?
2013. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,igen úgy,minél tovább hagyod állni a cuccokat annál erősebb lesz a hatás,és sokáig hagyd a hajadon is.
2013. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 abbancsocska válasza:
Mondjuk használj sötét hajúaknak való sampont.A barátnőmnek mondjuk sötét barna haja volt , de véletlenül megmosta szőkéknek való samponnal és kiszőkült.:) lehet hogy ez visszafelé is működik
2013. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!