Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A combot szabad gyantáztatni?

A combot szabad gyantáztatni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szabad igen. Én is gyantázom magamnak. Nem kell olyan gyakran mint más részeken.
2013. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nagyon megerősödik a szőr? Befog feketedni tőle, vagy meg marad szőkén? :)
2013. ápr. 7. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
talán az az egyerlen hely ahol nem igazán erősödik.meg a normális gyantától alapjáraton nem erősödik
2013. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szőr nem erősödik ilyesmitől. Én 4 évig borotváltam is, attól sem erősödött.
2013. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha szőke a szőröd akkor nem érdemes leszedni. Nekem sötét, azért csinálom csak. Örülnék ha szőke lenne, hozzá nem nyúlnék az fix.:)
2013. ápr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke, nem szoktam szőrteleníteni mert nem látsik, akkor meg minek... :D amúgy ha nyár elején leszedeted jó sokáig kitart. Nem erősödik meg,
2013. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen én se szedetném le, ha nem lenne olyan mint egy dzsungel.:( Mindenkitől kapom a beszólásokat, hogy mi vagy te majom meg stb eddig nem érdekeltek, de ha nem árt akkor inkábbe gyszer megpróbálnám :)
2013. ápr. 8. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!