Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma voltam fodrásznál. A...

Ma voltam fodrásznál. A fekete hajamat szivattuk le. Nem lett rossz a végeredmény, mert világosbarna lett, csak van vöröses beütése. Mit csináljak h ez a vörösesség, ha egy kicsit is de javuljon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Semmit, most pihentesd egy kicsit a hajad szőkítés után. Majd ha többször átfestitek eltűnik.


(Egy fodrász.)

2009. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Uramisten szegény hajad :( Nekem is fekete, nem merném leszivatni :) Szerintem fess rá valami szép barnát. Vagy milyet akarsz amúgy?
2009. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Na én is azt akartam irni, hogy ne most! Majd
2009. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne nyúlj hozzá!! Hagyd most 1 hónapot pihentetni, vegyél rá pakolást, 800 forintért már akkor hatalmas tégely protein pakkolást kapsz hogy 3 hónap alatt se fog elfogyni! Minden hajmosás után rakd rommá a hajad vele, 1 órára hagyd rajta.

Egyik barátnőm is feketéből lett szőke, kb 4szer ment szivatni mire teljesen szőke lett, kb fél év alatt érte el ezt az eredményt!

2009. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A hajamnak nem lett semmi baj,sőt még a végéből sem kellett vágni.Lett rá festve barna,annak van vöröses árnyalata.Most nem is akarok vele csinálni semmit,majd 2 hónap múlva mellíroztatom ki shőkére.CSak arra gondoltam h valami sampon,vagy valami rá amitől nem tűnik ennyire vörösnek.Van ilyen?
2009. szept. 23. 20:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele csinálni,mindig vörösesre kopik a fekete!Hadj neki egy kis időt!Nyugi,biztos nem vészes,én fekete haj után narancssárgával szaladgáltam...
2009. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de pl hamvasító sampon jó lenne rá?(az enyém nem narancssárga szerencsére,sima világosbarna,sőt még szép szőke mellír is van benne egy kevés,csak mikor fény éri akkor van vöröses beütése,és akkor kicsit répaszínűbb:S)
2009. szept. 24. 09:44
 8/17 anonim ***** válasza:
a hamvasítő az a szőkének jó és egyáltalánnem a vörös ellen értsd meg nem tudsz ellene most egy ideig mit tenni
2009. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
egy alkalom alatt leszívtátok a feketét?:D
2009. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen.egy alkalom alatt.és még a hajam végéből se kellett vágni:9de miért?ez ilyen nagy szám?:D
2009. szept. 29. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!