Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményük azoknak akik...

Mi a véleményük azoknak akik régen átlagos krémeket használtak (amik tele voltak műanyaggal), de utána áttértek azokra a termékekre amikben csak természetes anyagok vannak. Mennyivel másabb? Megérte? Mik a tapasztalatotok a témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

I. Hinni kell benne, hogy tud használni.


II. Én úgy tapasztaltam, hogy kevesebb a hatása, viszont jobb a lelkemnek, és a környezetemnek is! ;)

2013. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ez atól függ, küzdesz-e bőrproblémákkal. Pl az én zárt comedoimra nem jó egy természetes krém sem, így marad a "rendes". de pl a testápolók-szappanok nagyon bejöttek, finom illatúak és jók, bár nekem max egy csepp hidratálás kell, szóval erre natúrt használok. Amúgy a natúr dolgok lassabban hatnak, (ha egyáltalán hatásos) és számíts rá, hogy sok utánajárást igényel, mert pl shea vaj és shea vaj között is van különbség. Persze egy próbát megér, főleg száraz bőrre, azzal szinte csodát tesz.
2013. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Száraz bőröm van, de ezt leszámítva nincs vele baj.
2013. ápr. 28. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!