Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bárányhimlő utáni lyukakat el...

Bárányhimlő utáni lyukakat el lehet valahogy tüntetni? Van 3 nagy és több kis lyuk a homlokomon és nagyon zavar

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár tudnék segíteni!

Nekem is ez a problémám. Az egyik nagy lyuk pont olyan helyen van, mint bizonyos népcsoportoknál a harmadik szem. Iszonyatosan zavar.

2013. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet eltűntetni. Én nem tudom miért, de ami nekem van azt imádom, hogy ott van, bár nekem nem a homlokomon van, hanem a csípőmőn.

Esetleg valami sebész, pl akik a szemölcsöt leszedik?

2013. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kicsi ne foglalkozz velük.

A bőrcsiszolás illetve a frakcionált lézer jó esélyel csőkkenti a mélységüket.

Nekem volt egy hatalmas a homlokomon(olyan kis újnyi-körömnyi), és mellette egy kissebb.

Kiprópbáltam mindent egy csomo féle fajta kozmetikumot...nem tettek csodát.

Pár hete eddigi tapasztalataimmal és tudásommal a hátam mögött elég drasztikus lépésre szántam el magam.

A meglévő sebhellyekből újra hegeket csináltam.

Szükséged van egy kis fiola alkoholra, körömreszelőre, és vattapamacsra. Illetve ha van jo kozmetikus ismerős beszélj vele, dermarolleres mezoterápiánál milyen krémeket használ. Én kaptam az enyémtől egy zöld krémet. Nevét nem tudom sajna. Ezt kenheted közvetlenül sebre, megannyi jó hatása van bőrre a leírása alapján. Nyugtatja fertőtlenít stb...ez viszont drága 4 ezerért vettem egy kis tégellyel. Boltban nem kapható! Ezt ők is erre a célra rendelik! Ha érdekel priviben megkérdem a nevét!

Szval alkohollal fertőtlenítesz! A bőrőd és a körömreszelőt is. Majd szépen óvatosan kikaparod a sebed!

Borzasztóan hangzik, de ne aggódj rosszabb nem lessz. A dermarolleres dermapenes illetve fralcionált lézeres kezelésnél is kijukasszák a bőröd! Sőt elégetik. Viszont szemmel alig láthaó sérülést okoznak, de emiatt a végeredmény is kissebb.

Mikor sebet ejtesz azonnal beindul a kollagén termelés. És megkezdődik a sérült szövetállomány pótlása.

Egy hét körülbelül és ismételd ha szükséges. 3-4 nap nálam a pörkök leesése, és megint 2-3 nap a friss bőrnek a pirja, hogy elmúljon. Fogyassz sok c vitamint, és citromlét pl teába. Illetve áfonyát! Nekem szemmel láthatóan csökkent a hegek mérete már van ami el is tűnt! Türelem csúnyább nem leszel. És ne hidd hogy így kell leélned az életed. Nekem is mindenki az arcomba vágta...mára meg nekem is erőltetnem kell a szemem hogy hol voltak azok a sebek!

2015. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!