Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb? Zsidró Tamás...

Melyik a jobb? Zsidró Tamás vagy Hajas Laci?

Figyelt kérdés

Esetleg valakinek van tapasztalata velük kapcsolatban?

Ha elmegyek az egyikhez és azt szeretném, hogy ő vágja a hajam az plusz pénz? Kb mennyi?


2009. szept. 26. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Zsidró profibb.Hajasnak a munkatársai azok...ő egy átlagos képességű fodrász.
2009. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2009. szept. 26. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:
20.00 és 40.000Ft közt általában a végösszeg.(attól függ mit akarsz csináltatni...jah és akár 2-3 hónapppal előtte be kell jelentkezni.nem könnyű bejutni..mindeketten profik,de szerintem ennyi várakozást+pénzt nem érnek...nem sokkal jobbak a 'mezei' fodrászoknál.
2009. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20.000-et akartam írni az előbb..
2009. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#hónappal
2009. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

megint én...ezt találtam...nem olcsó,de a 20-at nem éri el,pedig én ezt hallottam..ezért írtam az előbb..


[link]

2009. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mennyibe kerül a kérdés az, hogy ha konkrétan azt akarom, hogy Laci vagy Tamás vágja a hajam azért mennyit kell még ráfizetni.

Az az igazság, hogy szülinapomra kaptam, hogy menjek a Zsidróhoz mert tesómnak bevált. Egyébként nem kell hónapokkal előbb bejelentkezni. Bejelentett tesóm Zsidróhoz egy héttel előtte, csak le kellett mondani úgyhogy később megyek. Azért gondoltam, hogy addig megkérdezem melyik a jobb.

2009. szept. 26. 12:22
 8/11 anonim ***** válasza:
azért biztos h.nem kell többet fizetni,ha Zsidró vagy Hajas csinálja.ugyanannyi mintha a kollégái.
2009. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okés. Köszi a választ mindenkinek.
2009. szept. 26. 12:39
 10/11 anonim ***** válasza:

De többet kell fizetni, ha szalon trainer a legdrágább vagy top stylist is több mint a sima tanuló fodrászuk, és a Mesternek kell a legtöbbet, egy vágás olyan 15 ezer, de nem éri meg rá várni.

Én 25 ezer alatt még nem fizettem, ez tőfestést, és vágás+szárítást jelent.

Jó a hajfestékük, mert nem csíp és nem hullik tőle a hajad, nekem majirel-lel festik, mert azt kérem.

2011. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!