Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajat lehet vasalni nedvesen is?

Hajat lehet vasalni nedvesen is?

Figyelt kérdés
Azt halottam,hogy ha nedvesen vasaljuk a hajunkat nem ég annyira.Ebből mi az igaz?ti nedvesen vasaljátok vagy úgy károsabb?köszi
2009. szept. 26. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nedvesen sokkal károsabb! Le fog égni az egész...
2009. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és szárazon vasalom mindíg!

ha nedves akkor füstöl is :S

szerintem nedvesen károsabb ...

2009. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

...és még a kerámia is lepereg meg az áramütés kellemetlen dolog .. :S

Vannak olyan hajvasalók amikkel lehet, de szerintem ez csak marketing fogás... Biztonságosabb ha szárazon.. elvégre erre való a hajszáritó :)

2009. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan hajvasalóm van, amit nedves hajon is lehet használni, de kb. kétzser vasaltam vele úgy. Próbáld egyenesre szárítnai, és akkor kevesebbet kell vasalni, így tényleg kevésbé káros.
2009. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oksa köszönöm=)Édesek vagytok=)
2009. szept. 26. 17:01
 6/6 anonim válasza:
Felejtsd el. Állítólag felforr a víz a hajszálban/hajszálon és tönkreteszi a hajat még jobban, mint a száraz vasalás.
2009. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!