Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Válig érő hajhoz hány doboz...

Válig érő hajhoz hány doboz hajfestéket használtok?

Figyelt kérdés

Nem túl dús a hajam,mindig egy dobozt használok és az elég szokott lenni,de most más festette be mint szokta,az eredmény borzalmas lett,közölte hogy nem volt elég a hajfesték és mennyek vissza 2 dobozzal,de szerintem az sok lenne a vállig érő hajhoz,meg az is fura hogy eddig mindig elég volt ennyi festék,szóval kétlem hogy ez miatt lenne rossz az eredmény.

Vélemény?Ti megpróbálnátok több festékkel?



2013. ápr. 25. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is vállig érö dús,göndör hajam van. Egy doboz festék nekem mindig elég de a legideálisabb az 50-60ml festék
2013. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Derékig érő hajamra is elég egy dobozzal, az 60 ml festék + 90 ml oxit jelent. Inkább az volt béna aki felkente neked. Szerintem. 2 dobozzal semmiképp nem kellhet egy vállig érő hajra.
2013. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor jól gondoltam hogy nem a mennyiséggel volt a gond,csak most megint festenem kell mert jövőhéten lesz a ballagásom és nem akarok elrontott hajjal ballagni,és nem tudtam hogy mennyit vegyek
2013. ápr. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!