Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tetszik ez a hajszín....

Nagyon tetszik ez a hajszín. EZ a szőkének pontosan melyik árnyalata. Sok-sok melírral készült vagy az egészet befestették?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 26. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon világos hamvasszőke, és imitt-amott van benne sötétszőke-középszőke melír.

Milyen színű a hajad? van festve, segítek, csak írj:)

L.25

2009. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oh köszi :-)..hát már kb 3éve szőke melírokat rakosgatok bele de nagyon vékonyak.amugy alapból barna hajam van(se nem sötét se nem világos,vhogy a kettő közötti árnyalatú)
2009. szept. 26. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, ez nagyon szép! :D

Nekem is ilyen kell...csak nem merem bevállalni, mert nem szeretném jobban tönkretenni a hajamat, ami még az Ashley-énál is hosszabb picit... :SS

2009. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én voltam az első válaszoló:-)))

Nos ha középbarna a hajad, ahhoz sokat kell szőkíteni, hogy ilyen legyen, én úgy tudom, hogy van a pallete-nek egy nagyon világos hamvasszőkéje, nos azzal ilyen színű lenne körülbelül, ha az egészet befestenéd. De lehet, hogy elsőre nem is lenne ennyire intenzív hamvasszőke. Mindenképpen 12%-os hidrogén-peroxid kellene, ami előbb-utóbb tönkretenné a hajadat!

Én is középbarna vagyok és a wellwtont használom egy hamvasszőke árnyalatot és középszőkére(első festésnél)- és utána vlágosszőkére (többszörinél) szívja le. De ahhoz csak 9%-os hidr.peroxidot adnak, de lehet h az új verziója már csak 6%.

Kérdezd meg a fodrászodat először, de ha azt mondja, h ezt a színt 12%-os peroxival lehet elérni, akkor inkább hagyd, mert tönkreteszi a hajadat:(((

L.25

2009. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nagyons zép! én is ilyet akarNÉK, de mivel befestettem feketére, cseszhetem :(
2009. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Az én hajam is majdnem ilyen színű, habár nem ennyire világos és sosem használtam szőkítőport, csak simán festettem először Garnierrel, majd Palette-vel. Gyerekkoromban szőke voltam (nagyon világos), de mikor nekikezdtem a festésnek, már enyhén barna volt a hajszínem.

Szerinted tönkremegy a hajam, ha minden 1-2 hónapban festem Palette-vel, nem használok szőkítőport, minden mosás előtt használok házi pakolást, hetente egyszer mosom, utána szárítom és nagyon ritkán ki is vasalom, és használok pakolást meg hajvégápolót?

Huhh, ez hosszú lett. :D

Csak olvastam, hogy Te nagyon értesz a hajakhoz, és kíváncsi lennék a véleményedre. :)

Légyszi válaszolj!

Előre is köszönöm!


Ja és bocsi az OFFért!! :)

2009. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!