Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szappantól eltűnnek a...

A szappantól eltűnnek a pattanások igaz ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt hallotta hogyha bekenjük az arcunkat szappannal,és utána lemossuk és ezt rendszeresen megtesszük akkor eltünnek a pattanások. Ez igaz? (Miley Cyrus is ezt a módszert használja.)
2009. szept. 26. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én napi 3 szor mosok arcot mostanság igen intenziven szappanos vizzel... elöször jol beszappanozom a kezem, és utána leöblitem hideg vízzel. És jót tesz neki tényleg!

Mindenképp tisztisd meg legalább 3x.. Reggel mielött elmész suliba/munkába/akárhova felkelés után, délben vagy akármikor amikor hazaérsz, és este lefekvés elött.Én mindig arra gondolok utána hogy mennyire fellélegzett az arcom a szennyezet levegö és a meleg idö után és mennyire jól esik neki..:D jó érzés, és hatásos is.

2009. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod ki fogom próbálni.
2009. szept. 26. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem jól kiszárította mikor ezzel próbálkoztam, aztán leshettem a ragyáimat :/
2009. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen???????????????????????????????????????
2009. szept. 26. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:

1. sok szappan igazából ma már nem szappan. szappanmentes. :)


2. megoldás lehet a szappan egyszer kétszer, de NE használd sűrűn, nagyon szárít, öregít, amivel hamar elérhetsz eredményeket, eltünnek a pattanásaid, de utána a bőröd megijed, és mégjobban elkezdi a faggyútermelést, és mégtöbb ragyád lesz. akkor már inkább a tiszta hideg víz naponta 10x.

2009. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Személy szerint köszönöm a felvilágostiást és bocsi a félre informálásért, énis nem rég kezdtem, eddig még csak pozitiv hatást kaptam.

2009. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
énis csak onnan tudom, hogy szappanoztam magam pár éve, hihetetlen jó érzés volt, aztán előjött 5x annyi probléma, kb 1 hónap telhetett el. aztán utánaolvastam, és akkor láttam. mindenki bőre így reagál, mert a bőr sem felejt el semmit. egyébként ha elfogy amit használok, most is megmosom egyszer-kétszer szappannal, ezzel nincs baj, csak ne csináljátok rendszeresen, jánykák!:)
2009. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok kössz még jó hogy nem használtam olyan sokszor
2009. szept. 27. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!