Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok jó BHA hámlasztót...

Mondanátok jó BHA hámlasztót ami olcsó és meg tudom venni Dm-ben vagy Rossmann-ban vagy megtudom rendelni interneten?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Figyelj, már 500 hámlasztással kapcsolatos kérdésedre válaszoltam lassan, de ezek még mindig nem olyan termékek, amiket csak úgy megveszel egy boltban. (Tényleg csak ezt a két drogériát ismered? :'DD ) Azért drágák, mert a savakat nem egyszerű csak úgy kivonni az anyagokból, és megfelelő ph értékű környezetet előállítani hozzá. Ha valóban érdekel, hogy magas minőségű, nagyobb kiszerelésű, több ideig elegendő terméket vegyél, akkor rendelj a Paula's Choice-ról. Ha meg tényleg ennyire fukar vagy, akkor ezt a 2 az 1-ben szérumot ajánlom: [link]
2013. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy te kinek a kérdéseire válaszolgattál de nekem ez az első kérdésem ebben a témában. Azért köszönöm.
2013. ápr. 28. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
az elsőnek igaza van, ezek komoly dolgok. Van az avénének 1% bha tratalmú krémje, a cliniquenek meg 0,5%os tonikja. Rossmannban érdemben hasznosat szerintem nem lehet kapni, az ilyen loreal, garnier, nivea, stb mind átverés, raknak bele kb 0,0001% szalicilsavat, hogy elmondhassák, hogy van benne, de nyilvánvaló, hogy az ilyen koncentrációban nem ér semmit. A paula's choice amerikából jön, de sokan dicsérik és mintát is lehet rendelni.
2013. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!