Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naptetkó filccel vagy cellux-al?

BB Ádám kérdése:

Naptetkó filccel vagy cellux-al?

Figyelt kérdés

naptetkó = ráteszel valamit a bőrösre, és a takart felület nem tud lebarnulni, és így lesz néhány hónapig rajtad egy halványabb folt azaz naptetkó.

a kérdésem az lenne hogy ha akarok ilyet, akkor elég ha filcel csinálom, vagy papírból vágjam ki? ha papírból vágom ki, és celluxal rögzítem hogy ne csússzon el, akkor a cellux helye is látszani fog, vagy az átengedi a napot?



2013. ápr. 30. 12:06
 1/4 SzilKa ***** válasza:

A celluxtól felhólyagosodik a bőr, azt semmiképp nem ajánlom (volt olyan vendégem, aki a rendes tetoválás után azzal rögzítette a fóliát.....)

A filcet nehéz lesz lesikálni, ha ráég a bőrre.

A kivágott papírforma jó, de valami bőrbarát rögzítést kéne kitalálnod. Esetleg az öntapadó etikett lehetne még megoldás... Bár annak nem tudom, milyen a ragasztóanyaga.

2013. ápr. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sebtapaszból vágj mintát. Az tuti bőrbarát ragasztót tartalmaz :)

Vagy henna... De az kb 1.5 hétig rajtad marad.

2013. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szolitetkóm van. Egy papírsablont használok, amit bevizezek és úgy ráragad a bőrömre. Évek óta napoztatom és semmi baja a bőrömnek. Simán megtapad vízzel a sima papír a bőrön.
2013. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. ápr. 30. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!