Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés
BB Ádám nevű felhasználó kérdése:

Naptetkó filccel vagy cellux-al?

naptetkó = ráteszel valamit a bőrösre, és a takart felület nem tud lebarnulni, és így lesz néhány hónapig rajtad egy halványabb folt azaz naptetkó.
a kérdésem az lenne hogy ha akarok ilyet, akkor elég ha filcel csinálom, vagy papírból vágjam ki? ha papírból vágom ki, és celluxal rögzítem hogy ne csússzon el, akkor a cellux helye is látszani fog, vagy az átengedi a napot?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tetoválás, naptetoválás, cellux, filctoll

2013-04-30 12:06  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
SzilKa nevű felhasználó válasza:

A celluxtól felhólyagosodik a bőr, azt semmiképp nem ajánlom (volt olyan vendégem, aki a rendes tetoválás után azzal rögzítette a fóliát.....)
A filcet nehéz lesz lesikálni, ha ráég a bőrre.
A kivágott papírforma jó, de valami bőrbarát rögzítést kéne kitalálnod. Esetleg az öntapadó etikett lehetne még megoldás... Bár annak nem tudom, milyen a ragasztóanyaga.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013-04-30 12:26 Privát üzenet
Sebtapaszból vágj mintát. Az tuti bőrbarát ragasztót tartalmaz :)
Vagy henna... De az kb 1.5 hétig rajtad marad.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013-04-30 12:40 Privát üzenet
Nekem szolitetkóm van. Egy papírsablont használok, amit bevizezek és úgy ráragad a bőrömre. Évek óta napoztatom és semmi baja a bőrömnek. Simán megtapad vízzel a sima papír a bőrön.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013-04-30 12:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

# 4/4Időpont 2013-04-30 12:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Cellux láthatatlanítása?
Ha el van törve a diákom és összecelluxoztam, attól azt még elfogadják?
A falon maradt cellux nyomát hogyan tudnám eltüntetni?
Hány fokon ég a cellux?
Tetoválás után a fóliát cellux-al ragasztottam a bőrömre, ami eleinte fájt is, majd bevörösödött! Mivel kezeljem?
Ha cellux nélkül van a fülemben a fogpiszkáló akkor az képes lenne összeforrni a fülemmel?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu