Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek befestessem a...

Szerintetek befestessem a hajam? [KÉP]

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ennél a színnél világosabbat szeretnék,mondjuk olyan méz szőkét, de félek hogy egy idő után megbánom, és már nem tudom ugyanilyenre visszacsinálni. Sötétebbre semmikép nem gondoltam, mert túl világos a bőröm, és még inkább sápítana. Ti mernétek? :)

17/L



2013. máj. 1. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hajszíned van, én pont ilyenre akarom festeni az enyémet... szóval szerintem semmiképp ne festesd be. Ennél szebb nem lesz.
2013. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha ilyen hajam lenne, hozzá nem nyúlnék semmilyen festékkel....
2013. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Bolond vagy ha befested,nagyon szép a hajszíned, legjobban az tetszik hogy hamvas hmm,irigyellek:) Rákensz egy mézszőkét könnyen lehetsz sárga,úgy elrontanád..

Hajad állapota is szép,bár a végeire ráférne egy vágás.

2013. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű a hajad. nekem is ilyen színű, én nem festetném be. a hajszíned is nagyon szép, egy kis hajvágás kellene.:)
2013. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szép hajad van.

Max. finom melírcsíkkal dobd fel, de amúgy így is tök jó, szerintem nem kell befestetned.

2013. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fesd be, nagyon szép hajad van :) Miket használsz rá? (csak kíváncsiságból? :))
2013. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

1, Kérem a hajad mert rohadt gyönyörűűű *--*

2, Ne festesd be úgy jársz mint én. Befestettem szőkésbarnáról világosabbra, állandóan a fodrászhoz kellett vele járni plusz töredezik mint a faág Shrek alatt :/ Nem éri meg!

2013. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
max egy kis melír, de az sem fontos
2013. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rontsd el a gyönyörű hajadat :) Maximum egy pici melírt rakhatnál bele, mondjuk szőkét, de az egészet szerintem ne festesd be. Kár lenne érte :)
2013. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nagyon szép hajad van, a színe is az, és egészséges is. egy kicsit vágatni kéne a végéből, de különben eszedbe ne jusson befesteni!
2013. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!