Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnásvöröses hajam leradírozt...

Szandika21ok kérdése:

Barnásvöröses hajam leradírozták h majd homokszöke legyen, de narancssárgás lett felül, a vége vöröses narancs féle. A szökésbarna festéket meg ledobja, bese fogja. Miért van ez? Vagy mijen színüvel kell befesem h szökésbarna legyen, ne ijen sárgás?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel lett leradírozva?
2013. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hamvasszőkét kell ilyenkor rákenni olyan 8-9est az be fogja fogni.

Nekem is most lett leszivatva a mahagóni barna hajam és befogta szőkésbarnára a 8-as BES hi-fi hamvasszőke hajfesték.

2013. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
feles szökítöpor lett bekeverve,és így nem leszívatva lett,hanem leradírozva. és ha hamvasszőkével festem be akk nem marad alul ojan naranc színü? köszönöm az eddigi válaszokat is!
2013. máj. 6. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a homokszőkéhez nem lett eléggé leszívatva. A vöröses alap át fog ütni a világosabb szőkén. Kenhetsz rá mondjuk 7-es színmélységű hamvasszőkét, aztán ha annál világosabbat akarsz majd, sűrű melírral megoldható.
2013. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!