Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikinivonal, szeméremdomb...

Bikinivonal, szeméremdomb epilálása mennyire fáj? Van, aki bevállalja magának? Valami, amivel enyhíteni lehetne a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Borotválom, de nagyon nem szeretem, hogy szinte 2-3 naponta kellene csinálni, ráadásul sokszor ki is pattogok tőle. Szeretném kipróbálni az epilátort.


Mennyire fáj? Lehet valamivel enyhíteni a fájdalmat?



2013. máj. 7. 21:09
 1/7 anonim válasza:
14%

Nagyon fáj, nem vállalom be magamnak

20/F

2013. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A bikinivonalat magamnak szoktam gyantázni. Semmi extra, nem fáj olyan borzasztóan, X-Epil gyantacsíkokkal pár perc alatt megvan. Ki se pattogok... A szeméremdombot én viszont nem szőrteleníteném semmilyen módon. Nincs az a pasi, akinek a kedvéért kiirtanám az őserdőt, pláne magamnak :D
2013. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hideggyantával csinálod? Erre is gondoltam, de nem tudom, mennyire vinné le a szőrömet.. :D

Én sem teljesen borotválom, csak fazonírozom, nekem így kényelmesebb, nem pasi miatt csinálom.

2013. máj. 7. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

bikinivonal okés epilátorral, gyantával nem mertem kipróbálni...nagyon fáj?

de a szeméremdomb az borotva :/

2013. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meleggyantával csinálom, X-Epiles készülék, nem csinálja nagyon forróra, és sokkal kíméletesebb, mint az epilátor. Tescoban lehet venni. Szerintem ez egyébként egyénfüggő, állítólag, ha nagyon vékony vagy, akkor veszélyesebb, mert a vékony bőrt lekaphatja. Nekem annyira azért ki van párnázva...

Előtte mindenképp hintőporozz és ne tusolás után közvetlenül csináld.

2013. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és nyírd le előtte olyan 1 centisre, ha nagyon megnőtt volna.
2013. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a szeméremdombon úgy csinálom, hogy nagy részét leepilálom, de a "sűrűbb" részt már borotválom, mert ott már tényleg nagyon kellemetlen. nem egyformán nő így a szőr, de mindig egyszerre csinálom mindkettőt, a párom is elfogadta így, ő nem szól bele, az sem érdekli, ha épp nem volt időm magamra. nekem viszont így a legkényelmesebb.
2013. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!