Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » épp h miteszeres az arcom meg...

épp h miteszeres az arcom meg van néhány pattanás és az elégé zavar nem csúnyák de milyen krém vagy gyógyszer lenne rá hatásos? Esetleg a zineryt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A bőrtípusodnak megfelelő termékeket kell használnod, egy kozmetikus meg tudja mondani, hogy konkrétan milyet. A néhány pattanásra és mitesszerre hülyeség egyből gyógyszert szedni, ilyen miatt ne terheld feleslegesen a szervezetedet.
2013. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kozmetikai tisztítás tenne jót nem a gyógyszer.
2013. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nagyon tuti!

2013. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a zineryt nem jó, azt a piros, gyulladt pattanásokra és zsíros bőrre írják fel (ha nem, akkor szar az orvosod, már bocsi, de az a rengeteg alkohol csak ennek a bőrnek jótékony és még ott sem minden esetben) Bőrgyógyász eldönti hogy mit érdemes használnod, de kevésbé durva esetben normális kozmetikust és otthoni ápolókrémet (nem gyógyszert) kéne keresni.
2013. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak épphogy ,... akkor nem kell aggódnod. Az elmúlik. Nekem már sok éve rengeteg pattanás van az arcomon. MINDENT próbáltam már.. Nem nagy sikerrel. Ne haragudj ha kicsit indulatos vagyok csak néha így elgondolkodok,hogy kinek mekkora a problémája...


Amúgy citromlé,élesztő,méz esetleg kamillatea segíthet. Zineryt,Skinoren ami használ vmit. Arctisztítás a legfontosabb. Vagy egy sima gyulladáscsökkentő krém. Ha este kensz rá fogkrémet az leszárítja.


Fűszerek kerülése.



:)

2013. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!