Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hatásosak a mitesszer...

Mennyire hatásosak a mitesszer eltávolító maszkok?

Figyelt kérdés
Arra a típusra gondolok, amire ráragadnak a mitesszerek és lehúzással egybe kiszedi a bőrből.
2013. máj. 10. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az apróbbakat kiszedi,de a nagyobbak ott maradnak.
2013. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A házi készítésű hatásos. Főleg tág pórusú bőrön. A bolti általában vacak.
2013. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Házit hogyan lehet csinálni?
2013. máj. 10. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kanál zselatin és ugyanennyi tej kell hozzá. Fel kell melegíteni (tehetsz bele aktív szenet is, ha épp van otthon, az állítólag segít, de enélkül is hatásos). Ha jól összekeverted, mehet az orrodra, vagy a bőröd más területére. Ne legyen túl forró, mert akkor megégeti a bőröd. Várj vele addig ameddig teljesen meg nem szárad és nem kezd el húzódni. Utána (nekem a hirtelen mozdulatos lehúzás vált be) szedd le, és hideg vízzel mosd le az arcod, ez kicsit összébb húzza a pórusaidat. Előtte én még szoktam egyébként forró törölközővel pórust tágítani kb 20-percig, de ha alapból tágak neked akkor ez akár el is hagyható.

Remélem még aktuális, mert már nem mai a kérdés, de talán másnak segít.

2017. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!