Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól?

Milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés
Feltűnően fehér a bőröm, barna szemem van, a fekete vagy a szőke hajszín állna jobban? Vagy egyáltalán milyenre fessem, milyen állna jó?
2009. szept. 30. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Szerintem feketére semmiféle képpen ne festesd és világos szőkére sem,mert azok még jobban sápasztanak!Világos réz szinű haj szerintem jól állna neked,bár látni kéne hozzá az arcodat is,de ha elmész fodrászhoz és kérsz tőle tanácsot biztosan szivesen segiteni fog:)

Sok sikert:)

2009. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod, vörös már voltam ami olyan természetesen hat, de iszonyúan sápasztott ezért gondoltam esetleg lehetne szőkésbarna, hát nem tudom :(
2009. szept. 30. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen típusú vagyok.Milyen színű eredetileg a hajad?Ha sötétbarna, akkor rakathatnál bele pár világosabb(nem szőke, nem vörös!)meleg árnyalatú tincset a tetejébe és az arcodhoz.Sokat segít és elég 3 havonta újra csináltatni, ha nem üt el nagyon az eredeti hajszínedtől-nem is roncsolná a hajad.

Ha mindenáron festetni akarod az egészet akkor kerüld a világosszőkét,feketét;csokoládé/hamvas/rezes árnyalatokat.Jó árnyalatok: sötétszőke,világosbarna,nem túl világos bézs árnyalatok

2009. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!