Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosszőke haj szőkítésénél...

Világosszőke haj szőkítésénél kb. hány percig kell rajtahagyni a szőkítőpor+oxi keveréket?

Figyelt kérdés
Nem akar eltűnni a sárgás rész, és a tövét is kellene nagyon szőkíteni, mert eléggé elüt.
2013. máj. 17. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor hamvasítani kell, nem szőkíteni.
2013. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hamvasító nem ér semmit. A töve pedig csak festve volt, ki akartam próbálni azt, hogy csak nagyon világos, elvileg erős világosító festéket használok, de nem jött össze. Oda muszáj a szőkítés.
2013. máj. 17. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
A szőkítés után kell festeni a kívánt színre hogy ne legyen sárgás. Erre való a hamvas festék, vagy lila mixton.
2013. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Eddig nem mertem szőkíteni magamnak itthon, de most már szükség lesz rá. Fodrász hihetetlen drágán csinálja meg, ráadásul sosem olyan árnyalat amit én szeretnék, a sárga mindig átütött.
2013. máj. 17. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi ideig kell rajta hagyni, azt neked kell látnod - a fodrászok is folyamatosan nézik, milyen a haj. Először arra a részre kend a szőkítőt, ahol festett, a lenövést hagyd ki! Egy jó 10 perc múlva kell a hajtőre is rákenni a szőkítőt. Aztán amikor egyforma a két rész, akkor kell lemosni.
2013. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!