Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb Gillette/Wilk...

Melyik a legjobb Gillette/Wilkinson borotva? Melyik gyártó borotvái a jobbak? A 4 vagy 5 pengés jobb? Az elemes vagy a sima?

Figyelt kérdés

A Wilkinsontól a Quattro Titanium tetszik nagyon. Főleg azért, mert állítólag olcsóbb bele a fej, és 4 pengés /5 penge már túl sok, azt mondják/. De abból a sima Titanium a jobb vagy a Titanium Precision? Utóbbinak a hajvágójával hajat is lehet vágni?


A Gillette-től pedig a Fusion Power tetszik. Viszont félek az 5 pengétől, mert azt mondják, nehezebb kitisztítani a szűk hely miatt és a hosszabb szűrt nem viszi. Na meg drágább is, mint a Wilkinson...


Kérek tippet mindenkitől, minél többet! :) Légyszi, bővebben írjátok le, hogy Gillette vagy Wilkinson, 4 vagy 5 penge, elemes vagy sima!


Köszönöm előre is!


2013. máj. 18. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A Quattro Titanium nagyon jó borotva. Tudom mert van nekem és nagyon kényelmes jó a fogása. A szakállat is nagyon jól tépés mentesen viszi. Van még Quattro Titanium Precision Freestyle borotvám aminek van pajeszvágója. Hajvágásra nem alkalmas mert ahhoz nem elég nagy a teljesítménye és a feje kicsi hozzá. Ez az arcon lévő szőrzet vágására és formálására alkalmas. Borotva szempontból ugyan azt tudja mint a Titanium mert a fejük ugyan az csak a fogása más. A Fusion Power is jó csak nálam ha hosszabbra hagytam megnőni a szőrt akkor akármilyen finoman próbáltam borotválkozni tépte és a pengék közti szűk hely miatt könnyen dugul. Elektromos fokozata sem segít sokat (legalábbis nekem). A betétek hozzá meg csillagászati árban vannak. A Wilkinson szerintem többet tud és olcsóbb szóval én azt ajánlom inkább. A Gillette-nél a nevet kell megfizetni. Azonban ha ha lehet akkor érdemes a Wilkinsonnál a Hydro 5-öt megvenni. Alig drágább mint a Titanium 5 pengés mint a Fusion viszont olcsóbb és a pengék közt van hely és könnyen tisztítható. Nekem nagyon bevált. Tökéletesen simára borotválja az arcbőrt kényelmes a krémezőcsíkja kb kétszer annyit bír mint a hagyományosoké mert nem csíkban van hanem egy tartály van feltöltve krémező anyaggal. Bőven juttat krémezőt az arcra. Embere válogatja kinek mi jön be. Nekem a Hydro 5 jött be legjobban.
2013. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A Gillette sokkal jobb, felejtsd el a Wilkinsont!
2014. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Először fusiont vettem 5 pengés sima,tépett, utáltam, ezért váltottam wilkinson q titaniumra, amivel kb meg voltam elégedve és azt mondtam, tényleg a nevet kell megfizetni a gilettnél viszont ma vettem egy mach 3 sensitive power-t, 3 pengés, elemes és ISTEN! A pengéje is sokkal brutálabb, mint a wilkinsoné, ez az elemes borotválkozás meg nagyon adja, végre szeretek borotválkozni! és a krémezőcsík sem folyik az arcomon összevissza! A borotva olcsóbb volt, mint a quattro, a penge drágább, de 5 db, a quttrohoz azt hiszem 4-es pack volt.
2014. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Wilkinson borotvái szerintem élesebbek és kb. ugyanannyiba kerülnek. A Sword extra 2 precision olyan éles, hogy lassan embert is lehet vele ölni, de mégse irritál, ha ügyesen borotválkozol.
2014. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Gillette Fusion pengék 2x drágább mint a Quattro
2017. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!