Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú ritka hajam van,...

Vékony szálú ritka hajam van, ami folyton hullik. És ez ellen szeretnék valamit tenni. Mit tegyek, hogy a hajam dúsabb legyen, és kevésbé hulljon?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg mivel mosod, ápolod? (hajsampon, hajpakolás, balzsam, szérum, hajvégápoló, hővédő?)
2013. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
schauma szuper gyümölcsös shampont és hozzá való sphrajt használok. A hajam sokkal puhább tőle. Már mielőtt ezt használtam is nagyon hullott. Csak ennyit használok.
2013. máj. 20. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én hajamra is ugyanez jellemző... Én kb egy hete elkezdtem használni a Lady bánfi hajszeszt, sokan mondják, hogy nagyon jó hajhullásra és hajnövesztésre egyaránt. Hát majd meglátjuk... Nagyon jó termék még a Varga hajcseppek is.
2013. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabriell88 ***** válasza:
Régen hosszú hajam volt , de nem szerettem leengedve,úgy jártam, hogy kihullott a füleim oldalánál a hajam,.Akkor szedtem revalitot és rövidebbre vágattam a hajam(Nyakamig ér előre hosszabbodó fazon.)A vágás is segített, dúsabbak látszik a hajam.Most viszont a sok vasalástól tönkrement a vége,újra elkezdtem szedni a revalidot és vettem panten samponomhoz, balzsamot és maszkot is.Puha és csillogó a hajam most:) egyszerűen imádom :)
2013. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teafaolaj állítólag nagyon jó.:) Fodrász ismerősöm ajánlotta nekem is mikor a festéstől hullott a hajam. Már nem hullik.:)
2013. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2013. jún. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!