Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a pattanások...

Mit lehet tenni a pattanások csillapítása érdekében? Bővebben írok lent.

Figyelt kérdés
Mit tudtok ajánlani ami esetleg bevált nektek? Tudom hogy ez a 15-16 éves korban részben normális, meg bőr típustól is függ, de valamit csak lehet kezdeni velük. Olyan mintha a mitesszer begyulladna vagy be tokosodik és kinyomni sem lehet, és úgy fáj mint az állat. Vettem egy Vichy szappanféleséget több ezer forintért és semmi ugyanolyan.. Volt ez a szalicilos hülyeség de ez is.. Köszi minden tanácsot..

2013. máj. 20. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

időnként töröld át citromlével az arcodat,csíp de nagyon jó

zselatin+kevés tej,10másodperc melegítés,a masszát az arcodra kened,amikor megszáradt akkor lehúzod,fáj és nem szünteti meg teljesen de kb1hétre nem lesznek feltűnőek a mitesszerek

2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kurkumás arcpakolás.
2013. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hmmm... majd előkeresem az élesztő kúrát.

Unokahúgom arca tejesen rendbe jött. Egy próbát neked is megér.

Csak nagyon oda kell figyelni a táplálkozásra.

2013. máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a pattanásaimmal elmentem bőrgyógyászhoz. Nem volt sok, sőt talán más irigyelne, de az a kevés felgyűlt a bőröm alatt és nem lehetett megszüntetni. Ha szintén nem tudod kinyomni, akkor menj el bőrgyógyászhoz. Nem hiszem, hogy a sima bőrgyógyásznál foglalkoznának egy kis pattanásos bőrrel, én magánrendelésre járok. Ő felírt nekem egy gyógyszert, ami leállítja a fokozott faggyútermelést, amitől ez volt. Sajnos ez a gyógyszer elég komoly, szóval vizsgálatok kellenek hozzá 2 havonta (vérvétel). De nagyon jó! Nincs egy pattanásom se, és állítólag ha még kicsit szedem, már nem is lesz nagyon több. A gyógyszer neve Sotret. Ha érdekel, nyugodtan írj!:)
2013. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem mindig volt egy-két nagy/kinyomhatatlan pattanásom és már az "őrületbe" kergetett, hogy 30 éves korom felett ilyen "problémás" az arcom!

Nekem ez vált be:

1. Reggel bő hideg vízzel moss arcot, majd töröld szárazra és vékonyan kend be DrJuice Co. Hydrogel-el. (Ezüstkolloid Hydrogél)

2. Este zuhanyzásnál Tulasi teafa szappannal mosd meg az arcod és 1-2 percig hagyd a bőrödön, majd alaposan öblítsd le és törölt szárazra, majd vékonyan kend be DrJuice Co. Hydrogel-el.

Nekem kb. 1 hónap alatt jött rendbe az arcom bőre tőle és azóta nincs nagy/kinyomhatatlan pattanásom.

Ja és ami nagyon fontos, hogy igyál sok vizet!!! Naponta minimum 2 litert!

2013. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek..!! : )
2013. máj. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!