Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A napokban sikerült hajvaslóva...

Szabó Krisztike kérdése:

A napokban sikerült hajvaslóval véletlenül megégetnem az arcomat, tettem a sebre Aloe vera Gél-t és most egy egy száraz seb éktelenkedik a fejemen. Várjam meg míg magától lejön? Valami 5let?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehogy leszedd mert akkor heg marad utána!! Ha minél hamarabb meg akarsz szabadulni tőle, akkor kenegesd a sebet mondjuk tonikkal vagy más szárító hatású akármivel, mert minél szárazabb a seb, annál hamarabb esik le. :) Utána még egy csomó ideig (értsd: akár hetekig is) ott marad egy rózsaszínes folt, az lesz az új bőröd. Egy idő után pedig az is begyógyul.


Amúgy én is jártam már így hajvasalóval, én pont az államat kaptam el vele. Nagyon csúnya volt hetekig, de szerencsére mára már nem maradt nyoma.

2013. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Válaszod :)Van vermix szárító keverékem meg aknesolve ecsetelőm,az jó rá?
2013. jún. 2. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
igen várd meg. Pattanástalanitóval ne kend be mivel nem pattanás. Hmositót kenhetsz ráe setleg de nem gorsit rajta annyit. A sebgyógyulásnak van egy ideje nem tudsz mit csinálni vele azt ki kell várni.
2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most sokan le fognak szólni, hogy szellőznie kell a sebnek meg ilyenek, de én éjszakára be szoktam kenni "vastagon" alapozóval vagy korrektorral a sebet, nekem az szárítja és így hamarabb lejön :)
2013. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!