Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a fajta haj mit jelképez? Kép

Ez a fajta haj mit jelképez? Kép

Figyelt kérdés

[link]


Csomó lánynál látom mostanában,vagy a képen lévőnél még durvábban felnyírva.

Ez valami divat most?



#felnyírt.kopasz
2013. jún. 2. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit, csak divat.
2013. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb egy éve jött be, szerintem sok mindent nem jelképez csak egy divat mint az ombre
2013. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom de UNDORÍTÓ
2013. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

szerintem nem undorító,de azért eléggé meglepődtem a minap,amikor láttam egy csajt oldalról,tök jól nézett ki,aztán megfordult és a fele haja full kopasz.

én inkább majdnem elnevettem magam rajta.

2013. jún. 3. 00:21
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Rockereknek szokott ilyen hajuk lenni, biztos rocker a lány. Szerintem maximum ennyit jelképez.
2013. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Rockereknek a nagy lóf*aszt. :D Tinipi*csáknak akik nem tudják mire való a nullásgép.
2013. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudom, hogy mostanában a tiniribancoknál is nagy divat, de ettől ez még a rockereknél jellemző.
2013. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Punk lányok nyírják fel egyik vagy mindkét oldalt. Középsuliba nekem is ilyen volt 5 éve :D. Nagyot néztem mikor észrevettem, hogy egyre több tinip*csa futkos így... De sebaj, ha megunják majd jön az indiai póthaj. ^^
2013. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

azt tudom,hogy a pankoknak milyen,nekik fel van nyírva mind a két oldal,hogy középen fel lehessen zselézni tarajnak.

de ez nem az.

és én nem tinilányokon látom ezt főként,de persze náluk is,hanem 25-30as csajoknál.

2013. jún. 3. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is,ilyen és csak annyit jelent,hogy beleragadt a rágó a hajamba...-.-
2013. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!