Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van bármi értelme kozmetikusho...

Van bármi értelme kozmetikushoz járni arctisztításra?

Figyelt kérdés
2 hete voltam, utána 1 hétig csak gyógyult az arcom, elég csúnya sebeket okozott, de most pontosan ugyanúgy pattanásos, mitesszeres, mint előtte volt. Így mi értelme van? Ha 1-2 hét után is ugyanolyan a bőröm, mintha ki sem lett volna tisztítva.
2013. jún. 6. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha jó kozmetikust választasz, akkor nem ilyen rosszak a tapasztalataid. Sajnálom, hogy így jártál. Az én vendégeimnek már akkor nem látszik a tisztítás nyoma, mikor kilépnek az ajtómon, nem értem, hogy sok "kollégánál" mitől lehet az, hogy a vendégek napokig nem mernek kimenni az utcára. Javaslom, hogy inkább kérdezd meg a barátnőidet, hogy ők hova járnak, és mennyire vannak megelégedve.

Egyébként otthon mit használsz arcápolásra?

2013. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan kicsit még piros volt az arcom 1-2 helyen,de pár óra múlva már nem látszott semmi,és nagyon jót tett a kezelés. Kozmetikus után jó ideig nincs gondom az arcommal,persze azért arcradírt használok időnként.
2013. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan a bőröm, mint neked. A kerületben 4 kozmetikusnál voltam, mindegyik után így nézett ki az arcom, ahogy te leírtad. Háromlépéses arctisztítást csinálok (La Roche-Posay arctisztító, Avéne termál spray és Lily of the desert 99%-os aloe gél) napi kétszer-reggel és este- és több hónapja nem voltam kozmetikusnál! Szerintem próbálj ki valami hasonlót, és ha huzamosabb ideig nem javul a helyzet, inkább bőrgyógyászhoz fordulj. Sok sikert!
2013. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
először is, ha komoly sebeket okozott akkor nem biztos hogy jó szakember. A másik, könyörgöm fogjátok már fel hogy ez nem olyan hogy egyszer megcsinálják és utána hetekig gyönyörű a böröd. (vagyis van ilyen annak akinek nme vészes az arca) Ahhoz hogy látható tartós javulás legyen az csak hónapok után látható. Ha súlyos a bőröd akkor 3 hetente ajánlatos a tisztítás, ha nem oylan vészes elég havonta 6 hetente, de ez muszáj, enélkül nem lesz tartós, látható siker. Azokkal a termékekkel amiket a kozemtikus ajánl. Drogériás kutyulékoktúl ne várj csodát. nagyon fontos az otthoni ápolás is azokkal a termékekkel amit a kozmetikus ajánl. Drogériás kutyuléktól ne várj csodát. Ajnlom az Ilcsi termékeket, keress olyan kozemtikust aki ezzel dolgozik.
2013. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából a jó szakember nem dolgozik drága termékekkel ugyanis itt a megfelelő tisztítás "nyomkodás" a hangsúlyos.Nem szabad,hogy nagyon fájjon,mert akkor erőből nyomja.Sebes sem lehet semmiképp,mert akkor préseli a bőrt.Keress másik kozmetikust.
2013. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neutrogena Stress Control arctisztítóját használom minden reggel és este. Reggel a kozmetikusom által adott arckrémet használom, mely zsíros bőrre való hidratáló krém (ezt nagyon megszerettem), estére pedig most az Ilcsi csipkebogyós krémjét, de ez csak véletlenül került hozzám, így erre használom.

4-es! Te velem ne beszéljél ilyen stílusban, hogy "fogjátok már fel", mert nem írtam sehol, hogy ez volt életem első arckezelése. Mert nem az volt! Azért írtam ki a kérdést, mert már a többedik után is ugyanazt tapasztalom: egy hétig gyógyul a bőröm, aztán pontosan ugyanannyira mitesszeres, kissé pattanásos, mint előtte. Ezért írtam ki a kérdést! A kozmetikusom évi 4 alkalmat javasolt, ha ez kevés, akkor nem értem miért nem mondott többet, de teljesen mind1, mert ha egy hét után ugyanolyan állapotban van a bőröm, mint előtte, akkor azon nem fog segíteni még 2-3 alkalom. Ilcsi termékeket meg próbáltam és nem váltak be.

2013. jún. 6. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Olajos szeborreás bőrre ajánlott a havi tisztitás anélkül nem lesz javulás. hány éves vagy? hormonálisan viszgáltak?
2013. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÉVI NÉGY ALKALOM??????? MENEKÜLJ ETTŐL A KOZMETIKUSTÓL!
2013. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!